دانلود اپلیکیشن

تحلیل تکنیکال قیمت لایت کوین به همراه نمودار (12 اسفند ماه 98)

تحلیل تکنیکال قیمت لایت کوین به همراه نمودار (12 اسفند ماه 98)

در حالی که هویت خالق بیت کوین بعد از حدود 12 سال هنوز مشخص نیست، خالق لایت کوین جوانی چینی به نام چارلی‌ لی است. کارمند سابق گوگل و کوین بیس، در سال 2011 با تغییرات بزرگی در پروتکل بیت کوین،‌ شبکه لایت کوین را معرفی کرد.

ارز دیجیتال لایت کوین از ابتدای سال 2020 خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکسته است و پس از آن در کانالی صعودی قرار گرفت. تب کرونا بازار ارزهای دیجیتال را نیز بی نصیب نگذاشت و عاملی برای ریزش قیمت در بازار بوده است.

تحلیل تکنیکال قیمت لایت کوین به همراه نمودار (12 اسفند ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

همانطور که در نمودار روزانه قیمت قابل مشاهده است، قیمت پس از شکست کانال صعودی خود، با رسیدن به سطح 61.8 فیبوناچی رتریسمنت حرکت صعودی 35 – 84 دلار و میانگین 200 روزه، در قالب الگوی کنج نزولی قرار گرفته است. حمایت در محدوده فعلی، می‌تواند افزایش قیمت تا 80 دلار را به همراه داشته باشد.

از طرف دیگر در صورتی که بیت‌کوین نتواند حمایت 8500 دلار خود را حفظ کند، ریزش قیمت لایت‌کوین تا 46 دلار در گام اول و 35 دلار در گام بعدی را خواهیم داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
14 آذر 1399