تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لئو (LEO) | تاریخ 5 آذر ماه 1399

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لئو (LEO) | تاریخ 5 آذر ماه 1399

لئو توکنی متعلق به شرکت آی فینکس (iFinex) می باشد که شرکت مادر بروکر بیت فینکس (Bitfinex) است. این توکن با هدف کاهش کارمزدهای داخلی بروکر برای معامله گران ساخته شده است. به این صورت که اگر معامله گران برای تبدیل ارزهای دیجیتال خود از لئو استفاده کنند، کارمزد کمتری را پرداخت خواهند نمود. لئو بر خلاف دیگر نمونه های مشابه خود در بستر دو بلاک چین فعالیت می کند. %64 از این توکن در بستر اتریوم و %36 آن در بستر EOS قرار دارد. این توکن به دلیل محبوبیتی که دارد تنها محدود به بروکر بیت فینکس نشده و در دیگر بروکر ها نیز با ارزهایی همچون دلار، تتر، بیت کوین و اتر به صورت جفت ارز معامله می شود. این توکن با حجم معاملاتی در حدود 1.3 میلیارد دلار در رده نوزدهم بازار قرار دارد.

نمودار تقییرات ارز دیجیتال لئو در تایم روزانه را مشاهده می کنید:

این توکن مدتی را درگیر باند مقاومتی 1.29 تا 1.30 دلار بوده است و اکنون به نظر می رسد با خروج از این باند مقاومتی اولین سیگنال های خرید صادر شده باشد.

وضعیت اندیکاتور مکدی نشان می دهد نمودار تمایل به شروع یک روند صعودی و خروج از بازار رنج را دارد. خط حمایت در اندیکاتور RSI را می توان به عنوان حد ضرر در نظر گرفت. تا زمانی که این خط حفظ شود می توان به حفظ روند صعودی قیمت امیدوار بود. در صورت تثبیت قیمت بالای 1.3 دلار انتظار حرکت به سمت مقاومت های بعدی را خواهیم داشت.

برای بررسی دقیق تر، نمودار را در یک تایم فریم پایین تر یعنی 4 ساعته نیز تحلیل می کنیم.

در تایم 4 ساعته بازار رنج به شکل یک کانال خود را نشان می دهد. قیمت با تشکیل واگرایی مثبت در اندیکاتور های مکدی و RSI تمایل خود را به خروج از بازار رنج نشان می دهد. نفوذ قیمت به سقف کانال نیز تاییدی بر این امر است. در صورت تثبیت قیمت بالای این کانال می توان به تایید خروج از بازار رنج امیدوار بود. در حالت دوم در صورت بازگشت قیمت به داخل کانال باید انتظار داشت قیمت با حرکت به سمت کف بازار رنج  به نوسان در کانال ادامه دهد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
27 فروردین 1400