دانلود اپلیکیشن

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (21 مهر ماه 1398)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (21 مهر ماه 1398)

ده سال قبل در چنین روزی، تعداد 5,050 بیت کوین تنها به قیمت 5.02 دلار به فروش رسید. اکنون شما برای خرید این تعداد بیت‌کوین نیاز به سرمایه 42 میلیون دلاری خواهید داشت. این یعنی رشد 830 میلیون درصدی تنها در ده سال !

بیت‌کوین ماه گذشته میلادی را با خبر قراردادهای آتی بکت پشت سر گذاشت. موضوعی که تحلیل‌گران انتظار داشتند باعث افزایش قیمت بیت‌کوین شود اما اینگونه نبود و مثلث شکل گرفته در نمودار قیمت بیت کوین به سمت پایین شکسته شد.

پس از شکسته شدن این مثلث به سمت پایین از تاریخ 24 سپتامبر، طی دو هفته این رمزارز درون یک ناحیه مستطیلی نوسان کرده است و باند بولینگر حکایت از حرکتی پرقدرت در روزهای آتی می‌کند. همانطور که در تحلیل قبلی اشاره شد، ناحیه 9 هزار دلار ناحیه مقاومتی مهمی محسوب می‌شود و بازار در تلاش اول برای شکست این سطح ناکام ماند. شکست این سطح، که عبور از مووینگ نمایی 60 روزه (خط صورتی رنگ) را در بر خواهد داشت، از اهمیت بسزایی برخوردار است. در صورتی که قیمت در تلاش بعدی برای شکستن این سطح موفق نباشد، انتظار می‌رود بازار بار دیگر کف حمایتی 7500 دلار را آزمایش کند.

با شکست ناحیه مقاومتی 9 هزار دلار، سطح مقاومتی مهم بعدی 10 هزار دلار است که تثبیت قیمت بالای آن، خریداران را به ادامه روند صعودی امیدوار خواهد کرد. شکست حمایت 7500 دلار، ریزش تا 6500 دلار در گام اول و 6000 دلار را در گام بعدی به دنبال خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (21 مهر ماه 1398)
نمودار روزانه قیمت بیت کوین | مشاهده نمودار با کیفیت بالا

با بررسی نمودار قیمت بیت‌کوین در تایم فریم یک ساعته، مشاهده می‌شود طی دو هفته اخیر قیمت در قالب یک الگوی مثلث نوسان کرده است و با شکست مثلث شکل گرفته به سمت بالا، در ناحیه رنج بین 8300 دلار و EMA-60 متراکم شده است. بنابراین در کوتاه مدت انتظار حرکتی نسبتا قوی را خواهیم داشت.

 در صورت شکست مووینگ 60 ناحیه 8500 دلار از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود، اما شکست سطح حمایتی 8300 دلار ریزش تا سطح 8100 دلار را به دنبال خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (21 مهر ماه 1398)
نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم یک ساعته | مشاهده نمودار با کیفیت بالا
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • برای داشتن بیت کوین چیکار باید کرد؟؟؟
    هیچ اطلاعاتی ندارم ازش

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
6 آذر 1399