تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (13 بهمن ماه 1398)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (13 بهمن ماه 1398)

پس از آنکه ارز دیجیتال بیت‌کوین خط روند نزولی میان‌مدت خود را شکسته است، شاهد انتشار تحلیل‌های خوشبینانه نسبت به صعود قیمت بیت‌کوین هستیم. مدیر اجرایی شرکت سرمایه‌گذاری مورگان کریک، اعتقاد دارد که هر سبد سرمایه گذاری می‌بایست حداقل یک درصد از پورتفوی خود را به بیت‌کوین اختصاص دهد. آمارها نشان می‌دهد سبدهای سرمایه‌گذاری که در سال گذشته حتی 1 درصد از پورتفوی خود را به بیت‌کوین اختصاص داده‌اند، نسبت به رقبای خود موفق‌تر بوده‌اند.

تحلیل بیت کوین
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

همانطور که در نمودار قیمت بیت‌کوین در تایم فریم روزانه مشاهده می‌شود، قیمت از خط روند نزولی میان‌مدت خود خارج شده است و پس از پول بک به آن، تا محدوده مقاومتی 9800 دلار که در تحلیل هشتم بهمن ماه به اهمیت آن اشاره شد، افزایش قیمت داشته است. در ادامه اما قیمت نتوانسته از سد این مقاومت عبور کند. در حال حاضر بسیاری از تحلیل‌گران، تارگت‌های قیمتی بسیار بالاتری را برای قیمت بیت‌کوین متصور هستند. اما در صورتی که قیمت نتواند حمایت مووینگ 200 روزه (خط مشکی) را که پس از عبور از آن به حالت فلت درآمده است را حفظ کند، می‌توان انتظار اصلاح قیمت تا 8200 دلار در گام اول و 7500 دلار در گام بعدی را داشت.
از طرف دیگر با توجه به روند صعودی قیمت در روزهای اخیر و حجم معاملات انجام شده در بازار، در صورتی که قیمت بتواند از سد 9800 دلار عبور کند، انتظار افزایش قیمت تا 11000 دلار در کوتاه مدت و 14000 دلار در میان مدت را خواهیم داشت.
برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال  (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
26 اردیبهشت 1400