دانلود اپلیکیشن

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم به همراه نمودار (11 آذر ماه 98)

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم به همراه نمودار (11 آذر ماه 98)

طی 5 ماه گذشته، اتریوم در کانالی نزولی قرار گرفته است. با نزدیک شدن به مقاومت 160 دلار، شاهد تشکیل الگوی کنج هستیم. در صورتی که قیمت نتواند از این مقاومت عبور کند، شاهد ریزش قیمت تا 130 دلار در روزهای آینده خواهیم بود.

اما در صورتی که اتریوم بتواند از سد 160 دلار عبور کند، مقاومت بعدی سقف کانال نزولی است که شکست آن خریداران را به افزایش قیمت تا 190 دلار در گام اول و 230 دلار در گام بعدی امیدوار خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم به همراه نمودار (11 آذر ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

برخی استفاده از بستر اتریوم برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را همانند تاثیر ICOها در سال 2017 می‌دانند و پیش‌بینی رشد چشمگیر قیمت برای این ارز دیجیتال را دارند. آیا به راستی بار دیگر شاهد پامپ شدید قیمت اتریوم خواهیم بود؟ کسی چه می‌داند…

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

ماه گذشته ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم از هزینه بالای تراکنش‌های اتریوم و مشکل اشباع شبکه ابراز نگرانی کرد. با این وجود، شرکت‌های LedgerX و ErisX در حال آماده‌سازی بستری برای معاملات آتی اتریوم هستند. خریداران اتریوم امیدوارند که پروژه‌های پیش رو مانند شاردینگ و پلاسما بتواند مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم را در آینده حل کند.

از طرف دیگر، از ابتدا ادعا شده که شبکه اتریوم غیرمتمرکز است در حالیکه 60 درصد نودهای شبکه از فضای ابری Amazon AWS، Google Cloud و Alibaba Cloud استفاده می‌کنند. تصور کنید اگر این شرکت‌ها بخواهند با بازار ارزهای دیجیتال مقابله کنند، اتریوم تا چه حد تحت تاثیر این مقابله قرار خواهد گرفت؟ ارزهای دیجیتال علیرغم اینکه ادعای غیرمتمرکز بودن را دارند، اما در واقع سیاست‌های کشورهای مطرح اقتصادی دنیا عامل اصلی تغییر قیمت در این بازار محسوب می‌شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
3 آبان 1399