روز سبز گروه زراعت

روز سبز گروه زراعت

در پایان معاملات امروز، شاخص کل در دامنه منفی و شاخص هم وزن در دامنه مثبت قرار داشت که نشان می دهد سهم های کوچک بازار بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

در بین گروه های مختلف، گروه زراعت و خدمات وابسته، معاملات بسیار عالی را پشت سرگذاشت و در پایان بازار امروز، تمامی نمادهای این گروه در مثبت های بالا و در صف خرید قرار داشتند.

تصویر زیر نقشه این گروه را بر حسب ارزش معاملات نشان می دهد:

همانطور که در تصویر مشاهده می شود، تمامی نمادهای این گروه سبزپوش بودند و به جز نماد سپید، سایر نمادهای این گروه، در آستانه بالایی قیمت و با صف خرید بازار را به پایان رساندند.

ارزش معاملات امروز گروه زراعت در پایان بازار در حدود 132 میلیارد تومان بود که نماد سپید به تنهایی 83 میلیارد تومان از این معاملات را به خود اختصاص داد.

میزان ورود پول به گروه زراعت 9  میلیارد تومان بود که بعد از صندوق های با درآمد ثابت، هتل و رستوران و محصولات غذایی که به ترتیب 93 میلیارد تومان، 32 میلیارد تومان و 12 میلیارد تومان ورود پول داشتند، در رتبه چهارم بالاترین ورود پول حقیقی ها به گروه ها قرار داشت.

سرانه خرید حقیقی ها در گروه زراعت 41  میلیون تومان و سرانه فروش  21 میلیون تومان بود که نشان از قدرت 1.9  برابری خریداران نسبت به فروشندگان داشت.

چارت زیر وضعیت تکنیکال شاخص گروه زراعت را نشان می دهد:

جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

مطابق چارت، شاخص گروه زراعت در یک کانال صعودی قرار دارد و با نزدیک شدن به محدوده کف کانال و حمایت 220 هزار واحد، واکنش مثبت نشان داده است. مقاومت مهم این شاخص در حوالی 240 هزار واحد قرار دارد و در صورت شکست این مقاومت، می تواند به روند رو به رشد خود در کانال صعودی ادامه دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه