تحلیل تکنیکال شاخص هموزن

تحلیل تکنیکال شاخص هموزن

شاخص هموزن نمایانگر وضعیت کلیه صنایع بازار است که با توجه به عدم نقد شوندگی مناسب صنایع کوچک و صف فروش های پی در پی، نمودار شاخص کل و هموزن با یکدیگر متفاوت شده اند که در اینجا ما قصد داریم به بررسی شاخص هموزن بپردازیم.

این شاخص از اواسط خرداد ماه سال جاری با افزایش تقاضا از سطح 320 هزار واحد تا نزدیکی 537 هزار واحد رشد کرد و پس از آن با اتمام موج 5 از c خود با اصلاح روبرو شد و تا سطح 396 هزار واحد افتی 26 درصدی را تجربه کرد.

اصلاح کنونی این شاخص نیز به صورت زیگزاگ است که با توجه به شکست خط روند نزولی، می توان گفت گام اول اصلاحی به اتمام رسیده است (یا کل اصلاح و شروع روند جدید که با شکل گیری نمودار الگوی اصلاحی واضح تر خواهد شد).

این شاخص درون یک الگوی اصلاحی بالارونده در حال صعود است و بنظر می رسد اکنون درون موج x خود است و می تواند با افزایش تقاضا، موج صعودی دیگری در قالب موج z آغاز کند.

اهداف کوتاه مدت این شاخص، بازه 416-433 هزار واحد و 477 هزار واحد است. اهداف میان مدت و بلند مدت آن 537 هزار واحد، 648 هزار واحد و پس از آن 880 هزار واحد خواهد بود.


جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید.

در صورت افزایش عرضه ها در صنایع کوچک، حمایت های آن را می توان 396 هزار واحد و پس از آن 378 هزار واحد خواهد  بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • با سلام و احترام
  ممنون بابت برنامه و سایت خوب تون
  اگر امکانش هست میشه لطف کنید نماد آسیا رو هم تحلیل کنید ممنون میشم🙏🙏

  • کارشناس تیم سیگنال

   با سلام
   درخواست شما به تیم تحلیل سیگنال ارائه شد.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
24 اردیبهشت 1400