تحلیل تکنیکال سجام (مجتمع سیمان غرب آسیا) | 22 دی ماه 1398

تحلیل تکنیکال سجام (مجتمع سیمان غرب آسیا) | 22 دی ماه 1398

مجتمع سیمان غرب آسیا در بازار پایه زرد فرابورس زیرگروه “سیمان، آهک و گچ” قرار دارد. طی معاملات امروز تعداد 7.4 میلیون برگ سهم با قیمت پایانی 2714 ریال داد و ستد شد.

بررسی تکنیکالی سهم نشان می دهد که سهم اکنون در ریز موج اصلاحی 2 خود قرار دارد و می تواند با اتمام اصلاح و شکست مقاومت 306 تومان وارد روند جدید با اهداف 360 تومان (سقف قبلی) ، 420 تومان، 580 تومان و در نهایت 850 تومان شود.

تحلیل تکنیکال سجام (مجتمع سیمان غرب آسیا)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

از طرف دیگر اگر سهم با کاهش قیمتی مواجه گردد و ناحیه 249 تومان را از دست بدهد می توان انتظار کاهش قیمت را تا حوالی 232 تومان، 214 تومان و 190 تومان داشت.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
امتیازدهی
[تعداد: 12    میانگین: 4/5]

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات کاربران
 • علی خوش بخت

  سلام علیکم ببخشید که یه پیام بیربطی میفرستم اما میخاستم بدونم ایا سامانه سجام که قرار بود سود سالانه سهام رو مستقیم از شرکتها به شماره حسابی که اعلام کرده بودیم بریزه فعال نکرده است؟

 • جواد سلطانی

  از سباقر هم اگر مقدور است تحلیلی انجام دهید، ممنون

  • کارشناس تیم سیگنال

   سلام و عرض ادب. درخواست شما حتما مدنظر تحلیلگران سیگنال قرار خواهد گرفت.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
1 اسفند 1398