تحلیل تکنیکال قیمت ریپل به همراه نمودار (20 شهریور ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت ریپل به همراه نمودار (20 شهریور ماه 1399)

سیستم بانکداری دنیا در طول بحران کرونا با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کند. به طوری که وارن بافت ماه گذشته بخشی از سهام بانکی خود را فروخت تا در بازار طلا سرمایه گذاری کند. شرایط فعلی به وجود آمده برای رمزارزهایی مانند ریپل که با صنعت بانکداری دنیا همکاری می‌کنند، می‌تواند فرصت خوبی باشد تا به ارتقاء سیستم سنتی بانکداری کمک کنند.

ریپل پس از آنکه دو بار در عبور از مقاومت 0.33 دلار ناکام مانده بود، ریزش قیمت تا 0.23 دلار را که در تحلیل قبل به آن اشاره شد، تجربه کرد. در صورت حمایت خریداران در محدوده فعلی میتوان تارگتهای 0.27 دلار و 0.33 دلار را برای قیمت متصور بود. حمایت مهم بعدی نیز در محدوده 0.2 دلار قرار دارد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه