تحلیل تکنیکال دوج کوین (DOGE) – آیا قیمت دوج تا پایان سال 10 برابر می‌شود؟ | 17 آذر 99

تحلیل تکنیکال دوج کوین (DOGE) – آیا قیمت دوج تا پایان سال 10 برابر می‌شود؟ | 17 آذر 99

بلاکچین دوج کوین در سال 2013 از لایت کون در قالب یک فورک جدا شد. این بلاکچین نام خود را از یک نژاد سگ ژاپنی قرض گرفته که در فضای مجازی به نمادی از خوش شانسی بدل شده است، و شاید بتوان گفت این نام واقعا تا زمانی باعث محبوبیت ارز این بلاک چین شده بود که دوج نام دارد. دوج مدتی در شبکه های اجتماعی توییتر و ردیت (Reddit) به عنوان روشی برای پرداخت های داخلی استفاده می شد. همچنین ایلان ماسک مدیرعامل جنجالی تسلا چندین بار در توییتر اعلام کرده که دوج ارز مورد علاقه اوست.

دوج کوین از تکنولوژی رمزنگاری متفاوتی نسبت به بیتکوین استفاده می کند که در آن استخراج نیاز به سخت افزارهای قدرتمندی ندارد. زمان تشکیل هر بلاک در این پلتفرم یک دقیقه است از این رو می توان آن را ارزی با قابلیت پرداخت سریع درنظر گرفت. در این بلاکچین سقفی برای تعداد ارزهای قابل استخراج وجود ندارد. تا امروز حدود 127 میلیارد واحد دوج در چرخه بازار موجود است، که با بازاری کمتر از نیم میلیارد دلار در رده 47 ام ارزهای دیجیتال است. نمودار قیمت دوج در تایم هفتگی آورده شده است.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

کانال نزولی تشکیل شده در تایم هفتگی را می توان با کمی خوش بینی به صورت یک الگوی پرچم در نظر گرفت که در صورت تایید می تواند اهداف جذابی را در بلند مدت برای دوج رقم بزند. قیمت پس از ناکامی در رسیدن به کف کانال به سمت سقف آن حرکت کرده و اکنون درگیر مقاومت تاریخی خود می باشد. تشکیل واگرایی مثبت در اندیکاتور مکدی می تواند نشانه ای از تمایل به خروج از این کانال نزولی باشد که در صورت تحقق آن الگوی پرچم تایید خواهد شد. برای تحلیل تکنیکال دقیق تر وضعیت فعلی، نمودار را در تایم روزانه بررسی می کنیم.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تایم روزانه می توان حرکت نمودار به سمت سقف کانال را در قالب یک الگوی کاپ فرض نمود. وقوع واگرایی مثبت در اندیکاتورهای مکدی و RSI نیز نشانه تمایل به تشکیل یک روند صعودی و تاییدی بر این الگو خواهد بود. تایید نهایی پس از شکست خط مقاومت در اندیکاتور RSI و یا تثبیت قیمت، بالای خط سبز رنگ در نمودار قیمت خواهد بود.

در صورت تایید الگوی کاپ قیمت از کانال نزولی خود خارج خواهد شد که این به منزله تایید الگوی پرچم در تایم هفتگی خواهد بود. در تایم هفتگی بهترین حد ضرر خط حمایت در اندیکاتور RSI خواهد بود و در تایم روزانه حد ضرر را می توان شکست خط واگرایی در اندیکاتور مکدی در نظر گرفت که در صورت وقوع آن باید انتظار نزول قیمت تا کف کانال را داشت.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • الهام داودی

  خوب بود

 • دوج هیچ وقت پیشرفت نمیکنه چون استخراجش بی نهایته ، بدرد سرمایه گذاری نمیخوره

 • کامران

  دوج خیلی پیشرفت خواهد کرد در این شکی نیست ضمنا کل دوج های دنیا یک میلیارد و سیصد و هفتاد میلیارد عدد میباشد و بی نهایت نیست ضمنا فرد باهوشی چون الان ماسک این دوج را با ارزش تر از خیلی از ارزهای رده اولی میداند و دایم توییت میکند که ارز عالی است و ضمنا نکته مهم این است که این ارز به طور کامل عرضه شده و در کیف پولها تازه وارد شده و این دلیل پیشرفت و اطمینان دار بودن ان است اینها مسایل مهمی است و جزو ۳۰ ارز اول بودن مهم میباشد ضمنا چه بسا طبق سیگنالهای الان ماسک که قرار است انسان را به مریخ بفرستد این ارز پول رایج مریخ باشد چون نیاز به ماینر انچنانی و هزینه زیاد مثل بیتکوین برای استخراج ندارد و کارمزد کمی دارد خیلی از دوستان یک چیزی شنیده اند و بدون مطالعه میگویند دوج بی نهایت است

 • پری زارع

  امیدوارم یکروز پیشرفت کنه

 • من سه هفته پیش به قیمت حدود 300 تومن ده هزار تا خریدم امروز تا 1800 تومن هم رسید و این رشد عالیه. رشد دوسال رو هم چک کردم حدود 3هزار رشد داشته.
  که فکر کنم هیچکدام از ارزهای دیجیتال همچین رشدی رو تجربه نکرده

 • محمود صادفی

  عالی

 • جسارتا اشتباه نمیکنید دوج کوین چهارشنبه هفته گذشته 195 تومان بود و از اون روز داره فقط رشد میکنه و امروز به 1000 تومان رسیده چطور گفتید 1800 تومان شده

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   این تحلیل مربوط به 17 آذره و قیمت ها به دلار هستند.

 • سامان زینلی

  به نظرم شما من چی بخرم برای سرمایه‌گذاری

 • Tahmaskarami

  Signal very good.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
30 فروردین 1400