آیا فرصت سرمایه گذاری بر روی دوج کوین و شیبا اینو فرارسیده است؟

در حال حاضر قیمت بیت‌کوین در محدوده حمایتی بسیار مهمی قرار گرفته است که از دست دادن آن می‌تواند ریزش‌های شدیدتر قیمت را برای بازار رمزارزها به دنبال داشته باشد. وضع قوانین سختگیرانه دولت چین بر روی ماینرها شرایط سختی را برای این گروه فعال بازار رمزارزها رقم زده است. در صورتی که در طول هفته‌های آینده شاهد بازگشت هش ریت شبکه به اعداد قبلی خود باشیم، می‌توان چنین استنباط کرد که ماینرهای چینی مامنی را برای ادامه فعالیت خود یافته‌اند، در غیر این صورت ریزش ماینرها مجبور خواهند بود برای جبران بخشی از ضرر خود اقدام به فروش بیت‌کوین‌های انباشتی خود کنند که این موضوع افت قیمت بیت‌کوین و سایر رمزارزها در بازار را به دنبال خواهد داشت.

با کریپتوکست در شنوتو و کست‌باکس همراه باشید تا مهمترین اخبار و تحولات ارزهای دیجیتال را از دست ندهید.

از سوی دیگر برخی از داده‌های درون شبکه‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌ها در حال جمع آوری بیت‌کوین‌های موجود در بازار هستند و برخی از تحلیلگران آماری انتظار رشد قیمت را با توجه به این خبر دارند.
میم کوین‌ها نیز در حال حاضر دچار ترس و وحشت شده‌اند و علیرغم اخبار مثبتی که برای ارز دیجیتال شیبا اینو در مورد صرافی غیرمتمرکز این پلتفرم منتشر شده است و همچنین حمایت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا از آپدیت و ارتقاء شبکه دوج کوین، باز هم قیمت این ارزهای دیجیتال در روزهای گذشته کاهشی بوده است.
در این ویدئوی تحلیلی به بررسی حمایتها و تارگتهای مهم پیش روی شیبا اینو و دوج کوین می‌پردازیم.

مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر در کانال سیگنال ارز دیجیتال
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

وبینار پیش‌بینی ۵ بازار مالی

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • محمد اسماعیل

  سلام
  ممنون تحلیل خوبی بود
  پیشنهاد میدم در مورد ارز iotaهم یه تحلیل بزارید

  • کارشناس سیگنال

   سلام ممنون از نظر و پیشنهادتون
   به زودی تحلیل این ارز دیجیتال در سایت بروزرسانی خواهد شد

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
30 مهر 1400