تحلیل تکنیکال گروه صنعتی نصیر ماشین (7 دی ماه 1398)

تحلیل تکنیکال گروه صنعتی نصیر ماشین (7 دی ماه 1398)

گروه صنعتی نصیر ماشین در سال 1373 فعالیت خود را در قالب تولید کننده میل لنگ انواع خودرو آغاز نمود و اکنون به عنوان بزرگترین تولید کننده میل لنگ در خاورمیانه شناخته می شود.

این شرکت در سال 1383 در سازمان بورس اوراق بهادار درج نماد و با قیمت 500 تومان در گروه “خودرو و ساخت قطعات” عرضه گردید.

برسی تکنیکالی این نماد نشان می دهد که این سهم از هفته اول آبان ماه سال جاری تا اواخر آذر ماه در مدت 2 ماه بیش از 220 درصد بازدهی را به ثبت رساند و با رسیدن به محدوده 1700 تومان بسیاری از سهام داران با شناسایی سود از آن خارج شدند و سهم با فشار عرضه، اصلاح قیمتی را در پیش بگیرد.

تحلیل تکنیکال گروه صنعتی نصیر ماشین (7 دی ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

سهم اکنون در موج 4 اصلاحی خود قرار دارد، و با از دست دادن خط روند صعودی به نظر می رسد موج اصلاحی  به پایان نرسیده است. درصورت ادامه دار بودن سیر کاهشی، قیمت می تواند تا حوالی 1250 اصلاح داشته باشد. با ادامه نزول قیمت، قیمت 1100 تومان را می توان حمایت بعدی این سهم دانست.

در صورت بازگشت سیر صعودی سهم، قیمت های 1550 تومان، محدوده 1700 تومان و درنهایت 2200 تومان و 2500 تومان به عنوان اهداف این نماد نام برد.

لازم به ذکر است شرط فعال شدن هر هدف، تثبیت روی هدف قبلی است.

این نماد بعد از مبادله 2.1 میلیون سهم، با تقاضای 1600000 سهمی در قیمت 13968 ریال صف خرید بسته است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • با سلام و احترام اینجانب افشین فتحی مرام از مطالب خوبی که برای همگان قرار دادید تشکر میکنم با اجازه شما قسمتی از مطالب شما را جهت مجموعه کتابهایی که تحت عنوان پکیج جامع آموزش بورس برای معرفی و یادگیری خرید و فروش سهام در بورس و کسب درآمد از این طریق برای عموم تدارک دیده ام، استفاده کردم. اگر این کتاب ها را که از سطح اینترنت ، با تجربه خودم ، ترجمه و غیره جمع آوری کرده ام استقبال کنند مرتب مطالب جدید به آن اضافه خواهم کرد و این کتب را به روز رسانی میکنم تا شاهد بازاری پر رونق و رفتار حرفه ای تری در بازار سرمایه باشیم.

    • سلام و عرض ادب. خوشحالیم که مطالب آموزشی شما تونسته بخشی از کتاب شمارو به خودش اختصاص بده. استفاده از مطالب با ذکر و معرفی منبع مشکلی نداره. پیروز باشید.

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه