تحلیل تکنیکال حفاری به همراه نمودار (31 فروردین ماه 1399)

تحلیل تکنیکال حفاری به همراه نمودار (31 فروردین ماه 1399)

در تحلیل قبلی به روند صعودی حفاری اشاره گردید و پس از اتمام اصلاح، روند صعودی خود را در قالب موج C آغاز نمود.

در ابتدای بازار روند معاملات این سهم به گونه ای پیش رفت که با گذشت تنها 30 دقیقه از شروع معاملات، سهم به صف خرید رسید و حجم صف خرید به بیش از 30 میلیون نیز افزایش یافت. لیکن هر چه به پایان معاملات نزدیک می شدیم روند عرضه در کلیت بازار و این سهم شدت گرفت و صف خرید آن عرضه شد. طی معاملات امروز بیش از 65 میلیون سهم با قیمت پایانی 11956 ریال ( 3.95%+) داد و ستد شد. قیمت آخرین معامله در این سهم 11400 ( 0.89%-) ریال است.

بررسی نموداری این نماد نشان میدهد که سهم از مقاومت داینامیک خط روند صعودی با موفقیت خارج شده و با تکمیل پولبک به مقاومت کانال صعودی واکنش داد. امروز در اوایل بازار توانست از سقف این کانال نیز عبور کند و باید دید روند افزایش عرضه می تواند باعث برگشت مجدد نمودار به کانال صعودی شود یا خیر. بنظر می رسد در صورت تثبیت طی روزهای آتی بتوان این مقاومت را نیز شکسته شده محسوب کرد که نوید شروع موج 3 از روند صعودی جدید با اهداف 1391 تومان، 1622 تومان و حوالی 2000 تومان می دهد.

تحلیل تکنیکال حفاری به همراه نمودار (31 فروردین ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

از طرف دیگر عدم تثبیت روی آن و ادامه اصلاح، حمایت های 1000 تومان، 917 تومان و 843 تومان را می توان بعنوان حمایت های آن نام برد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. شما می توانید جهت مشاهده بروزرسانی نمادهای معرفی شده در سیگنال و رصد بازار به کانال Signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه