تحلیل تکنیکال حفاری | 23 اسفند 99

تحلیل تکنیکال حفاری | 23 اسفند 99

شرکت حفاری شمال٬ در بازار اول بورس وگروه استخراج نفت و گاز و خدمات جنبی به جز اکتشاف با نماد حفاری مورد معامله قرار می گیرد.

تابلو معاملات:

در جریان معاملات اولین روز هفته٬ بیش از ۴۴.۵ میلیون برگ سهم به ارزش ۳۳.۳ میلیارد تومان با قیمت پایانی ۷۴۹ تومان (۵.۰۵٪+) داد وستد شد و با صف خرید به کار خود پایان داد.

در پایان حدود ۱.۵ میلیارد تومان ورود پول حقیقی به سهم داشتیم و قدرت خریدار حقیقی ۱.۸ برابر قدرت فروشنده حقیقی بود.

تحلیل تکینکال

یکی از سناریو های مطرح برای این سهم بیان می کند که سهم در حال حاضر درون ایکس موج از یک روند اصلاحی بالا رونده قرار دارد که می توان انتظار داشت با اتمام اصلاح٬ وارد موج صعودی بعدی خود شود و در بلند مدت اهداف بالاتری را ببیند.

تحلیل تکنیکال حفاری
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید.

به نظر می رسد موج ایکس احتمالی٬ خود اصلاح پیچیده ای را می گذراند که اکنون درون ریز موج x از X قرار داریم و انتظار می رود پس از اتمام این موج٬ اصلاح سهم در قالب موج y٬ که می تواند هر الگویی به خود بگیرد٬ ادامه یابد.

مشاهده تحلیل تکنیکال انواع بازارهای مالی در سایت و اپلیکیشن سیگنال

مهمترین مقاومت های مسیر صعودی سهم٬ حوالی ۸۰۰-۹۰۰ تومان است و گذر از این محدوده٬ اهداف بالاتری را برای آن فعال خواهد کرد.

در صورت افزایش عرضه ها در سهم٬ حمایت های آن را می توان۵۸۰ تومان و پس از آن۵۱۰-۵۲۰ تومان خواهد بود.

جمع بندی:

به نظر می رسد پس از افزایش سرمایه این نماد٬ موج تقاضای نسبتا خوبی در سهم شکل گرفته است که می تواند رشد تا حوالی مقاومت اول را از آن انتظار داشت.

با توجه به اینکه سهم خط روند صعودی بلند مدت خود را از دست داده است٬ شکل گیری موج صعودی پر قدرت زمانبر خواهد بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار و مقالات آموزش بورس به وب‌سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
21 فروردین 1400