تحلیل تکنیکال حجم بازار ارزهای دیجیتال (3 اردیبهشت ماه 1399)

تحلیل تکنیکال حجم بازار ارزهای دیجیتال (3 اردیبهشت ماه 1399)

علیرغم موج شدید بیکاری در امریکا، با توجه به کمکهای مالی به مردم، بازار سهام این کشور در وضعیت خوبی قرار دارد. شاخص سبد سهام موسوم به FANGMAN (فیس‌بوک، اپل، ان‌ویدیا، گوگل، مایکروسافت، اپل و نتفلیکس) ابتدای هفته جاری را تنها 7 درصد پایین تر از بیشینه تاریخی خود آغاز کرد. در یک ماه گذشته شاهد همبستگی بالای میان قیمت بیت‌کوین و بازار سهام جهانی بوده‌ایم. مکس کایزر، از تحلیلگران مطرح ارزهای دیجیتال، علت این موضوع را انتقال غیر قانونی ثروت از شرکت‌ها و کارمندان به بانک‌ها و دولت‌ها دانست.

همانطور که در نمودار شاخص حجم بازار در تایم فریم روزانه مشاهده می‌کنید، شاخص در طول هفته‌های گذشته در دوبار تلاش برای عبور از محدوده 210 میلیارد دلار ناکام مانده است. در صورتی که حجم بازار حمایت 185 میلیارد دلار را از دست بدهد، الگوی سقف دو قلو کامل شده و انتظار ریزش شاخص به اندازه ارتفاع الگو تا محدوده 160 میلیارد دلار را خواهیم داشت. از طرف دیگر در صورتی که شاخص از سد مقاومتی پیش رو عبور کند، انتظار افزایش آن تا 250 میلیارد دلار در گام اول و 300 میلیارد دلار در گام بعدی را داریم.

تحلیل تکنیکال حجم بازار ارزهای دیجیتال (3 اردیبهشت ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
7 بهمن 1399