تحلیل تکنیکال حجم بازار ارزهای دیجیتال (10 فروردین ماه 1399)

تحلیل تکنیکال حجم بازار ارزهای دیجیتال (10 فروردین ماه 1399)

دن مورهد موسس شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتالی پنترا کپیتال (Pantera Capital) معتقد است تبعات بحران فعلی اقتصاد جهان در تاریخ بی سابقه خواهد بود. همچنین به گفته وی، علیرغم کوریلیشن بین بازارهای جهانی و بازار کریپتو کارنسی، در ادامه ارزهای دیجیتال به صورت مستقل معامله خواهند شد و این بازار سقف تاریخی جدیدی را در سال 2020 تجربه خواهد کرد.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.

راه حل بانک‌های مرکزی دنیا برای مواجهه با بحران اقتصادی ناشی از کرونا روشن کردن دستگاه‌های چاپ پول است. قرار است فدرال رزرو بدون هيچ محدوديتى، دلار به بازار تزريق كند و از اقتصاد امريكا در برابر يك ركود تورمى محتمل حمايت كند. این مساله باعث شده تا شاخص دلار تضعیف شود و به عدد 100 نزدیک گردد. این موضوع نیز باعث شده است تا بسیاری از مشتاقان ارزهای دیجیتال، بار دیگر بحث مزایای شبکه اقتصادی غیر متمرکز را مطرح کنند.

شاخص ارزش بازار ارزهای دیجیتال (Total MarketCap) که ارزش کلی بازار کریپتو را نشان می‌دهد، پس از افت 50 درصدی در نیمه دوم سال 2019، در ابتدای سال 2020، 184 میلیارد دلار بوده است. در ادامه با عبور از مقاومت 190 میلیارد دلار از سد کومو عبور کرد و تا 305 میلیارد دلار افزایش داشته است. ریزش‌های اخیر اما افت قیمت را در بازار رمزارزها و درنتیجه شاخص ارزش بازار را به دنبال داشته است.

تحلیل تکنیکال حجم بازار ارزهای دیجیتال (10 فروردین ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

شاخص در تلاش برای عبور از مقاومت 190 میلیارد دلار است. تثبیت شاخص بالای این محدوده آرامش را به بازار باز میگرداند و می‌توان پس از آن به رشد 35 درصدی میانگین قیمت ارزهای دجیتال و لمس مقاومت 250 میلیارد دلاری شاخص امیدوار بود. اگرچه شاهد کراس مکدی و خط سیگنال هستیم، اما RSI در محدوده مقاومت 50 قرار گرفته است و شاخص نیز نتوانسته است در روزهای اخیر از مقاومت کیجن سن عبور کند. در ادامه در صورتی که ارزش بازار در روزهای آینده نتواند از سد پیش رو عبور کند، افت آن تا 150 میلیارد دلار را شاهد خواهیم بود. از دست دادن حمایت 150 میلیارد دلار، ترس شدید و افت قیمت را در بازار به دنبال خواهد داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
4 تیر 1400