تحلیل تکنیکال ثمسکن

تحلیل تکنیکال ثمسکن

شرکت سرمایه گذاری مسکن با نماد ثمسکن در گروه انبوه سازی ، املاک و مستغلات قرار دارد و در زمینه سرمایه گذاری در سهام، سهم الشرکه، واحدهای سرمایه گذاری صندوق ها یا سایر اوراق بهادار مربوط به واحدهای فعال در زمینه تهیه زمین و اجرای طرح های ساختمانی، فعالیت می نماید.
در ادامه به بررسی تحلیل تکنیکال نمودار قیمتی این نماد خواهیم پرداخت.

نمودار
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید قیمت در یک کانال نزولی حرکات کاهشی را تجربه نموده و با رسیدن به محدوده حمایتی در حوالی 280 الی 300 تومان با افزایش تقاضا از سوی خریداران همراه شده و توانسته از خط ترند نزولی کوتاه مدت خود خارج شود. لذا مادامی که قیمت بتواند موقعیت خود را بر روی حمایت مینور 310 تومان حفظ کند احتمال اینکه در آینده به سطح مقاومتی مهم خود در امتداد سقف کانال و محدوده مقاومتی 400 تومان دست یابد ، می رود . لازم به ذکر است که هیچ نشانه تغییر روندی از نزولی به صعودی فعلا در نمودار روزانه این نماد دیده نمی شود و می توان عبور قیمت از مقاومت 400 تومان به همراه خروج از کانال نزولی را اولین نشانه برای تمایل چرخش روند از نزولی به صعودی دانست.

به نظر شما مخاطب محترم، آیا می توان خروج از کانال نزولی را در آینده ای نزدیک برای قیمت در این نماد متصور بود؟ نظرات ارزشمند خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal-tahlil  مراجعه فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه