تحلیل تکنیکال ترون (TRX) – آینده ترون چه خواهد شد؟ | 16 آذر 99

تحلیل تکنیکال ترون (TRX) – آینده ترون چه خواهد شد؟ | 16 آذر 99

بلاکچین ترون پلتفرمی برای اشتراک محتوا، ابزارهای سرگرمی و بستری برای اجرای نرم افزارهای غیر متمرکز (DApps) است. بیتکوین توانایی انجام 6 تراکنش در ثانیه را دارد . اتریوم 25 تراکنش، اما این عدد در ترون به 2000 تراکنش در ثانیه می رسد که باعث برتری آن نسبت به رقبا شده است. توکن این بلاکچین TRX نام دارد که در مجموع حدود 100 میلیارد واحد از آن وجود دارد. امنیت این بلاک چین بر اساس سیستم اثبات سهام (Proof of Stake) تضمین می شود و ارز TRX قابل استخراج نیست.

در حال حاضر نزدیک به 72 میلیارد TRX در چرخه بازار موجود است که با ارزشی در حدود 2.1 میلیارد دلار در رده هجدهم بازار قرار دارد. نمودار ترون در تایم هفتگی آورده شده است.

نمودار تکنیکال ترون 1
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

تروم در تایم هفتگی در یک روند صعودی قرار دارد که پس از برخورد با باند مقاومتی 0.03 دلار در فاز اصلاح قرار گرفته است. با بازگشت قیمت به این محدوده سیگنال های اتمام موج اصلاحی صادر شده است. اندیکاتور RSI یک موج صعودی را آغاز نموده و هیستوگرام مکدی دو کندل مثبت ساخته است. نکته مثبت عدم وجود واگرایی منفی در اندیکاتورهای مکدی و RSI می باشد که نشانه تمایل به حفظ روند صعودی است. بنابراین اهداف بلند مدت ترون با در نظر گرفتن حمایت RSI به عنوان حدضرر، همچنان معتبر خواهند بود.

برای ارائه تحلیل تکنیکال دقیق تر وضعیت فعلی، نمودار را در تایم روزانه نیز بررسی می کنیم.

نمودار تکنیکال ترون 2
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

روند صعودی تشکیل شده در تایم هفتگی را می توان در قالب یک کانال فرضی در تایم روزانه در نظر گرفت. قیمت پس از یک اصلاح زمانی از سقف کانال به کف کانال رسیده است که و ادامه آن در قالب یک موج صعودی نفوذی ناموفق به خط میانی کانال داشته است. هم گرایی نمودار قیمت با اندیکاتورهای مکدی و RSI نشانه حفظ روند صعودی خواهد بود. با کمی دقت متوجه می شویم موج اصلاحی در تایم فریم پایین دست به شکل یک الگوی ادامه دهنده خود را نشان داده است.

بنابراین سیگنال قطعی را باید از تایم 4 ساعته دریافت نمود، که نمودار آن در ادامه آورده شده است.

نمودار تکنیکال ترون 3
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تایم فریم 4 ساعته می توان الگوی مثلث را مشاهده نمود که اکنون در موج سوم خود می باشد. تایید نهایی الگو پس از شکست سقف آن خواهد بود. اما می توان با رعایت اصول مدیریت ریسک، پس از شکست مقاومت RSI سیگنال ورود به معامله را دریافت نمود. تایید الگوی مثلث به منزله شروع موج صعودی در تایم روزانه خواهد بود که هدف آن حرکت به سمت خط میانی و سپس سقف کانال روزانه است.


تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران