تحلیل تکنیکال بیت کوین | اصلاح بیت کوین تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟ | 2 خرداد 1400

تحلیل تکنیکال بیت کوین | اصلاح بیت کوین تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟ | 2 خرداد 1400

آمار گوگل ترندز نشان می‌دهد که بیت‌کوین بار دیگر در دنیا ترند شده است و کشورهای زیادی به سمت مارکت کریپتو روی آورده‌اند.

همانطور که دیتای گوگل ترندز نشان می دهد، جستجوی عبارت بیت‌کوین در گوگل در چند ماه گذشته جهشی چشمگیر داشته است، البته با ترند موجود در سال 2018 هنوز فاصله دارد. این موضوع باعث شده است تا کشورهای مختلف دنیا به دنبال قانون‌گذاری در این بازار باشند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین | اصلاح بیت کوین تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟ | 2 خرداد 1400

جستجوی عبارت بیت کوین در گوگل

آمار سایت استاتیستا نشان می‌دهد نشان می دهد یک سوم مردم نیجریه در سال 2020، بیت کوین مبادله کرده اند. و در ادامه شاهد قوانین سختگیرانه دولت نیجریه در مورد مبادلات رمزارزها بودیم. هنگ کنگ به تازگی اعلام کرده است که سرمایه گذاران خرد اجازه مبادلات رمزارزها را نخواهند داشت. از سوی دیگر چین نیز محدودیت‌های مبادلات رمزارزی خود را بیشتر کرده است. مجموعه این اخبار، توییتهای ایلان ماسک و صحبتهای ویتالیک بوترین نشان می‌دهد که در حال حاضر جو اخبار موجود در بازار منفی است.

نمودار تحلیل تکنیکال بیت‌کوین (تایم فریم 4 ساعته)

تحلیل تکنیکال بیت کوین | اصلاح بیت کوین تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟ | 2 خرداد 1400
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالاتر اینجا کلیک کنید

همانطور که در تحلیل پیشین گفته شد، از دست دادن حمایت 42 هزار دلار، ریزش‌های سنگین و شارپی را در بازار به دنبال خواهد داشت. در حال حاضر حمایت خط روند صعودی یک ساله بیت کوین و محدوده استاتیک 30 هزار دلار از اهمیت بالایی برخوردار هستند که در صورتی که بیت‌کوین این حمایتها را از دست بدهد، انتظار ترس بیشتر در بازار را داریم.

بررسی ها نشان می دهد نهنگهای بازار هر ریزش قیمت در بازار را به عنوان یک فرصت خرید تلقی می‌کنند. پین بار های شکل گرفته در محدوده های حمایتی گواه این موضوع هستند. عبور قیمت از خط روند نزولی می تواند تارگتهای 38 هزار و 42 هزار را فعال سازد  اما تا زمانی که قیمت نتواند از سد مقاومت 42 هزار عبور کند و بالای آن تثبیت ندهد، نمی‌توان در مورد صعودی شدن قیمت در بازار رمزارزها اطمینان داشت.

توجه شود که در حال حاضر روند قیمت بیت کوین در کوتاه مدت نزولی است و تا زمانی که روند قیمت بیت‌کوین نزولی است، در سرمایه گذاری در بازار آلتکوین‌ها با احتیاط بیشتری عمل کنید.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و ارزدیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • دوباره بیت کوین میکشه بالا و میاد رو مرز 62000 ایشالله ! مادر همه ارز های دیجیتال بیت کوینه

  • محسن باقرزاده

    من فک کنم تا ۲۸۰۰۰ ریزش داره

  • رسول خاندانی

    ورود کردن به بیت کوین

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
6 مرداد 1400