تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (7 مرداد ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (7 مرداد ماه 1399)

رهبران اتحادیه اروپا برای مقابله با خسارات وارد شده ناشی از ویروس کرونا، طرح کمک مالی به ارزش 750 میلیارد یورو را تصویب کردند. انتظار می‌رود فدرال رزرو نیز بسته حمایتی یک تا دو میلیارد دلاری را برای برون رفت از شرایط بحرانی فعلی تصویب کند. برخی رشد قیمت بیت‌کوین را به این موضوع مرتبط می‌دانند.

طلا از سد مقاومت تاریخی خود عبور کرد. هر اونس طلا در بازار جهانی که تا 1980 دلار نیز افزایش یافت، در حال حاضر در محدوده 1943 دلار معامله می‌شود. بحران کرونا و چاپ پول توسط بانکهای مرکزی کشورهای مختلف دنیا، پیش از این نیز انتظار چنین رشدی را در قیمت طلا ایجاد کرده بود.

اداره ممیزی ارزی آمریکا (OCC) در حال صدور مجوز ارائه خدمات امانت‌داری ارزهای دیجیتال به تمام بانک‌های ملی این کشور است. این مجوز، راه را برای نگهداری دارایی‌های دیجیتال توسط بانک‌های آمریکایی باز می‌کند. به گفته تحلیلگران اگر بانکهای امریکایی تنها یک درصد از دارایی خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص دهند، قیمت بیت‌کوین به 20 هزار دلار خواهد رسید.

همانطور که از تحلیل 29 تیر انتظار داشتیم، قیمت بیت‌کوین پس از تراکم دو هفته‌ای، با اسپایکی قوی، از سد خط روند نزولی میان مدت خود و کومو عبور کرد. در ادامه قیمت توانست مقاومت استاتیک 10500 دلار را که در طول یک سال گذشته در عبور از آن ناکام بوده است، بشکند و اکنون این محدوده تبدیل به حمایت شده است. در صورتی که بیت‌کوین حمایت فعلی را حفظ کند، خریداران بیشتری به سمت بازار ارزهای دیجیتال جذب خواهند شد و می‌توان تارگتهای بالاتری را برای قیمت متصور شد.

تارگتهای پیش روی قیمت 13 هزار دلار در گام اول و 19800 دلار (سقف تاریخی قیمت بیت‌کوین) در گام بعدی خواهند بود. حمایت های پیش رو نیز 10500 دلار و کومو خواهند بود.

مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
5 بهمن 1399