تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (6 خرداد ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (6 خرداد ماه 1399)

برداشت بیت‌کوین از صرافی‌های ارز دیجیتال به بالاترین میزان خود از سال 2018 رسیده است. آمارها نشان می‌دهد که ماینرها در حال ایجاد فشار فروش سنگین در بازار هستند. همچنین برداشت تتر از صرافی‌های ارز دیجیتال افزایش یافته است.

حدود 53 میلیون دلار قرار داد لانگ در صرافی بیتمکس لیکوئید شد.

و میانگین کارمزد تراکنشهای بیت‌کوین از ابتدای سال 2020، حدود 2200 درصد افزایش یافته است. همچنین تعداد تراکنش‌های تایید نشده بیت‌‌کوین به بیشترین میزان خود در دو سال گذشته رسیده است. به‌نظر می‌رسد افزایش فعالیت شبکه بیت کوین پیش از رویداد هاوینگ، علت رشد ناگهانی میانگین کارمزد تراکنش‌های بیت کوین باشد.

مجموع عوامل بالا موجب شد که قیمت بیت‌کوین در عبور از مقاومت 10 هزار دلار ناکام بماند و شاهد افت 10 درصدی قیمت بیت‌کوین تنها در چند ساعت باشیم.

همانطور که در نمودار قیمت در تایم فریم روزانه مشاهده می‌شود، بیت‌کوین با رسیدن به خط روند نزولی بلند مدت خود که در تحلیل‌های گذشته به آن اشاره شد، با فشار فروش در بازار مواجه شد و در ادامه با از دست دادن حمایت 9500 دلار تا محدوده حمایتی استاتیکی 8500 دلار ریزش داشته است. در صورتی که قیمت بتواند بار دیگر از محدوده 9500 دلار که اکنون تبدیل به مقاومت شده است، عبور کند، امید برای رسیدن به اهداف 10500 دلار و 12000 دلار افزایش می‌یابد.

در صورتی که قیمت حمایت فعلی خود را از دست بدهد، انتظار ریزش قیمت تا 8000 دلار و 6800 دلار را داریم.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (6 خرداد ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
1 تیر 1400