تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (5 فروردین ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (5 فروردین ماه 1399)

کماکان شاهد تاثیر ویروس کرونا بر بازارهای جهانی هستیم. اما مایک نووگراتز، بنیان‌گذار شرکت دیجیتال گلکسی، معتقد است امسال سال بیت کوین (BTC) خواهد بود و شرایط فعلی اقتصاد جهانی همان دلیلی است که ارزهای رمزنگاری شده برای آن خلق شده‌اند.

اعطای وام 300 میلیارد دلاری به مشاغل توسط فدرال رزرو و تسهیل مقداری QE به صورت نامحدود و اضافه کردن اوراق شرکتی به اوراق قابل بازخرید، از جمله اقدامات فدرال رزرو جهت مقابله با تبعات اقتصادی کرونا در روزهای گذشته بوده است. این موضوع رشد 10 درصدی قیمت بیت کوین را به دنبال داشته است.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (5 فروردین ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

با بررسی نمودار قیمت در تایم فریم روزانه مشاهده می شود که بیت کوین در حال عبور از مقاومت مهم 6700 دلار است. RSI در کانالی صعودی در تلاش برای عبور از مقاومت 50 واحد است و شاهد کراس مکدی و خط سیگنال به سمت بالا هستیم. در صورت تثبیت قیمت بالای محدوده 6700 دلار، تا حدی جو مثبت به بازار ارزهای دیجیتال باز خواهد گشت و می‌توان اهداف قیمتی 8200 دلار و 10400 دلار را برای هفته‌های آینده متصور شد.

از طرف دیگر در صورتی که بیت کوین نتواند از سد مقاومت پیش رو عبور کند، افت قیمت تا 5500 دلار ناگزیر خواهد بود. حمایت بعدی 3800 دلار می‌باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
4 تیر 1400