آیا بیت کوین تا انتخابات امریکا به 20 هزار دلار خواهد رسید؟ | تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین (30 مهر ماه 1399)

آیا بیت کوین تا انتخابات امریکا به 20 هزار دلار خواهد رسید؟ | تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین (30 مهر ماه 1399)

دنیا درگیر پاندمی کم سابقه‌ای است که تاثیرات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی شگرفی بر آینده این کره خاکی خواهد داشت. محدودیت رفت و آمد، تعطیلی بسیاری از مشاغل و چاپ بی رویه پول موضوعی است که تبعات آن تا سالها موضوع مهم و تاثیر گذار ساختارهای اقتصادی خواهد بود.

دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا خواهان پذیرش بسته حمایتی 1.8 تریلیون دلاری است. نرخ برابری دلار یورو به پایین ترین مقدار یک ماهه اخیر خود رسیده است که ادامه این روند، سرمایه گذاران کلان را به سمت طبقات امن دارایی سوق خواهد داد. در روزهای اخیر شاهد ورود موسسات مالی بزرگ به سمت این بازار بوده ایم؛ شرکتهایی از جمله گری اسکیل، میکرواستراتژی و استون ریج هولدینگ گروپ. در چنین شرایطی پی پل (Pay Pal)، غول خدمات پرداختی امریکا، با انتشار خبر پشتیبانی از ارزهای دیجیتال در سال آینده بسیار خبر ساز شد.

قیمت بیت کوین با عبور از 12500 دلار، به بیشترین مقدار خود در یک سال اخیر رسید و EMA-20  و EMA-60 هر دو صعودی هستند. مهم ترین مقاومت پیش روی قیمت 13800 دلار است که در صورتی که قیمت حمایت 12500 دلار را از دست ندهد، عبور از آن دور از ذهن نخواهد بود و می‌توان تارگتهای 17 هزار و 20 هزار دلار را برای قیمت متصور بود.

مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • شهرام بشکن

    بالا ۲۳هزار دلار میره

  • مبارکی

    سلام امکانش هست برای پروژه ای مربوط به پیش بینی قیمت بیت کوین کمی کمک کنید؟
    اگه کمک کنید ممنونتون میشم

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
3 تیر 1400