دانلود اپلیکیشن

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (30 شهریور ماه 1398)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (30 شهریور ماه 1398)

همانطور که در تحلیل قبلی در تاریخ 12 شهریور ماه گفته شد، قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال در میان‌مدت درون یک مثلث متقارن نوسان می‌کند و دامنه تغییرات آن در این مدت کاهش یافته است. در طول دو هفته اخیر قیمت این رمزارز نسبت به محدوده حمایت استاتیکی 10 هزار دلار و سطح همپوشانی فیبوناچی، بارها واکنش نشان داده است و در تاریخ 18 سپتامبر، پس از شکستن این سطح، بلافاصله پول بک داشته است. در حال حاضر کاهش قیمت به زیر 10 هزار دلار چندان محتمل به نظر نمی‌رسد اما در صورت ریزش قیمت، محدوده حمایتی بعدی کف مثلث است و شکست این محدوده و تثبیت قیمت زیر آن، می‌تواند افت قیمت تا 8 هزار دلار را به دنبال داشته باشد.

این نکته لازم به ذکر است که مبادلات پلتفرم بکت در بورس آتی نیویورک امریکا 23ام سپتامبر پیاده‌سازی خواهد شد و به نظر می‌رسد این موضوع تاثیر مثبتی بر بازار ارزهای دیجیتال بگذارد. در صورت افزایش قیمت، خط روند نزولی مقاومت اصلی پیش روست و شکست این مقاومت، چشم انداز میان مدت قیمت را در محدوده 14000 دلار ترسیم خواهد کرد.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (30 شهریور ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
2 آبان 1399