تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (29 مهر ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (29 مهر ماه 1399)

تعداد مبتلایان ویروس کرونا در جهان از مرز 40 میلیون نفر عبور کرد !!!! آمار کرونا در جهان کماکان بحرانی است. امریکا برای پنجمین روز متوالی بیش از 50 هزار مبتلای جدید را به ثبت رسانده است و ایتالیا هم با توجه به سیستم تست به روز رسانی شده، بیشترین رکورد مبتلا در طول یک روز را ثبت کرده است.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان امریکا روز گذشته اعلام کرد که بسته حمایتی مالی کرونا در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد. اما اگر بنا باشد تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری امریکا در سوم نوامبر (دو هفته دیگر)  ،بسته‌ای ارائه شود، وی و استیون منوچین (وزیر خزانه داری امریکا) می‌بایست طی 48 ساعت به توافق برسند.

ارائه بسته حمایتی در امریکا کاهش قدرت شاخص دلار را در بر خواهد داشت. سوی دیگر این ماجرا، طبقات امن دارایی خواهند بود که در چنین شرایطی به پناهگاه امن سرمایه گذاران تبدیل خواهند شد. بیت کوین می‌تواند چنین قابلیتی داشته باشد و انتظار می‌رود چاپ پول توسط بانکهای مرکزی دنیا، رشد قیمت را برای ارزهای دیجیتال به دنبال داشته باشد.

روز پنجشنبه این هفته (22 اکتبر، اول آبان ماه) آخرین مناظره انتخاباتی دونالد ترامپ و جو بایدن برگزار خواهد شد. موضوع بحث این مناظره  مسائل مربوط به تغییرات اقلیمی، روابط نژادهای مختلف در آمریکا، بیماری کووید-۱۹ و دیگر مسائل خواهد بود.

بسیاری از سرمایه‌گذاران در بازارهای مالی جهانی منتظر نتایج انتخابات در طول دو هفته آینده هستند و با احتیاط بیشتری در مورد سرمایه گذاری اقدام می‌کنند.

همانطور که در نمودار قیمت در تایم فریم 4 ساعته مشاهده می‌شود، قیمت بیت‌کوین در یک ماه و نیم گذشته در کانالی صعودی قرار گرفته است. درصورتی که در روزهای آینده قیمت حمایت EMA-20  را حفظ کند، می‌توان به رشد قیمت تا محدوده‌های 12 هزار و دلار 12500 دلار امیدوار بود. حمایت مهم فعلی قیمت، محدوده 11200 دلار می‌باشد. که از دست دادن آن، ریزش قیمت تا 11 هزار دلار در گام اول و 10500 دلار در گام بعدی را به دنبال دارد.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
5 مهر 1400