تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (29 اردیبهشت ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (29 اردیبهشت ماه 1399)

بر اساس مطالعات سایت کوین تلگراف (Cointelegraph)، میزان تقاضا برای بیت کوین پس از هاوینگ افزایش یافته است. افزایش استفاده از دستگاه‌های ATM بیت کوین در اقصی نقاط جهان، رشد معاملات آتی بورس کالای شیکاگو و افزایش وام دهی همتا به همتای ارزهای دیجیتال در ماه اخیر از جمله دلایل کوین تلگراف برای این نتیجه گیری بوده‌اند.

در حال حاضر اما مهم تر از موضوع هاوینگ، وضعیت بحران مالی فعلی دنیا و چاپ پول توسط بانکهای مرکزی است. برخی از تحلیلگران معتقدند این موضوع بیشتر از هاوینگ بر رشد قیمت بیت‌کوین اثرگذار خواهد بود. رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب “پدر پولدار، پدر بی پول”، پیش بینی خود در مورد رشد قیمت بیت‌کوین در سه سال آینده را دو برابر کرد. به گفته وی، قیمت بیت‌کوین طی سه سال آینده به 75000 دلار خواهد رسید

اگرچه بحران اقتصادی دنیا می‌تواند مشابه ماه مارس ترس و فشار فروش نیز در بازار ارزهای دیجیتال به دنبال داشته باشد.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (29 اردیبهشت ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

همانطور که از تحلیل قبل انتظار داشتیم، بیت کوین با حمایت در محدوده 8000 دلار (میانگین 100 روزه) تا محدوده 9500 دلار و خط روند نزولی بلند مدت خود رشد داشته است. در ادامه مقاومت‌های مهم پیش رو 10500 دلار، 12000 دلار و 13000 دلار می‌باشند.

از طرف دیگر در صورتی که قیمت حمایت فعلی را از دست بدهد، انتظار افزایش تقاضای خرید در محدوده‌های 8500 دلار و 8000 دلار را داریم.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
2 بهمن 1399