تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (27 مرداد ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (27 مرداد ماه 1399)

شرکت سرمایه گذاری برکشایر هاتاوی به مدیرعاملی وارن بافت، بخشی از سهام خود در جی پی مورگان چیس، ولز فارگو و گلدمن ساکس را فروخت تا 563 میلیون دلار از سهام بریک گلد که یک شرکت استخراج طلای مستقر در کانادا است بخرد. این موضوع موجی را در رسانه‌ها ایجاد کرده است.

به گفته بلومبرگ فروش سهام بانکی وقتی نرخ بهره پایین است و انتظار می‌رود که پایین باقی بماند حرکتی غیرمتعارف نیست، اما شرط‌بندی روی طلا عملی از روی ترس محسوب می‌شود و چیزی نیست که از یک سرمایه‌گذار باتجربه انتظار برود. به ویژه که این سرمایه‌گذار در دوره فعالیت خود رکودهای متعددی را پشت سرنهاده است.

مکس کایزر تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال پیش بینی می‌کند این موضوع رشد قیمت بیت‌کوین تا 50 هزار دلار را در پی داشته باشد.

ماینرهای شبکه بیت کوین پس از هاوینگ با قدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهند. به نظر می‌رسد که ماینرهای شبکه نیز انتظار ریزش قیمت را ندارند. بر اساس داده‌های بلاک چین داتکام، ۱۵ اوت (۲۵ مرداد)، میانگین هفتگی هش ریت شبکه بیت کوین به رکورد تازه ۱۲۹.۰۷۵ اگزاهش (EH/s) بر ثانیه رسید.

در حال حاضر قیمت در محدوده مقاومت 12 هزار دلار تشکیل الگوی مثلث داده است که عبور از مقاومت فعلی رشد قیمت تا 13 هزار دلار را در پی خواهد داشت.

از طرف دیگر حمایت مهم پیش روی قیمت، 10500 دلار است که تا زمانی که بیت‌کوین این حمایت را از دست نداده، می‌توان به ادامه روند صعودی بیت‌کوین تا انتهای سال 2020 امیدوار بود.

مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
27 فروردین 1400