تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (25 شهریور ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (25 شهریور ماه 1399)

شرکت داده‌های تحلیلی میکرو استراتژی که ماه گذشته 250 میلیون دلار بر روی بیت‌کوین سرمایه گذاری کرده بود، اعلام کرد که در سیاست گذاری جدید خود بیت کوین را به عنوان ذخیره اصلی دارایی‌های شرکت در نظر خواهد گرفت. با سیاست جدید، دارایی بیت‌کوین میکرو استراتژی از 250 میلیون گذر خواهد کرد.

ورود نهادهای مالی به عرصه بازاری که قدمت چندانی ندارد و بارها و بارها مورد انتقاد نهادها و افراد مختلف قرار گرفته ، بدان معناست که چیزهای زیادی در مورد چگونگی تغییر جهان پیش آمده است. بیت کوین که در دل بحران مالی 2008 به دنیا آمد، اکنون در بحران ناشی از کرونا نظر برخی از موسسات مالی بزرگ دنیا را به سمت خود جلب کرده است.

روز 13م سپتامبر، شاخص جریان‌های ارسالی از سوی ماینرها به سمت صرافی‌های ارز دیجیتالی به بالاترین میزان 5 ماه اخیر خود رسید.

اما در بررسی نمودار قیمت بیت‌کوین در تایم فریم روزانه همانطور که ملاحظه می‌کنید، قیمت کماکان در تلاش برای حفظ حمایت 10500 دلار است. از دست دادن این حمایت، ریزش قیمت تا 9000 دلار را به دنبال خواهد داشت.

از طرف دیگر با ورود قیمت به کومو شاهد تردید معامله گران در شرایط کنونی هستیم. حمایت خریداران در مقطع کنونی، کراس مکدی و عبور rsi از مقاومت پیش رو را به دنبال دارد. در حال حاضر مهم ترین مقاومت پیش روی قیمت محدوده 12 هزار دلار است.

مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
21 اردیبهشت 1400