تحلیل تکنیکال بیت کوین | 20 مهر

تحلیل تکنیکال بیت کوین | 20 مهر

سایه پایینی بلند تشکیل شده در روز دهم اکتبر نشان دهنده این است که فروشنده‌ها در سطوح بالاتر قیمتی میزان عرضه در بازار را افزایش می‌دهند. اگرچه حفظ حمایت 52,920 دلاری بیت کوین نشان می دهد که قدرت خریداران در حال حاضر از فروشنده‌ها بیشتر است.

افزایش تقاضا در روز یازدهم اکتبر، قیمت را به بالای کندل تشکیل شده در روز دهم اکتبر رساند و مسیر قیمت را برای رسیدن به 60 هزار دلار هموارتر کرده است. صعودی شدن شیب EMA-20 (50,196 دلار) و قرارگیری RSI در محدوده بیش خرید نشان دهنده این موضوع است که خریداران کماکان دست بالاتر را در بازار در اختیار دارند.

با کریپتوکست در شنوتو و کست‌باکس همراه باشید تا مهمترین اخبار و تحولات ارزهای دیجیتال را از دست ندهید.

در صورتی که خریداران قیمت را بالای 60 هزار دلار حفظ کنند، جفت ارز BTC/USDT بار دیگر ATH  قیمت (64,854 دلار) را تست خواهد کرد. مومنتوم صعودی حرکت قیمت در ادامه می تواند ادامه یابد.

از سوی دیگر، در صورتی که قیمت حمایت 52,920 دلار را از دست بدهد، نشانه‌های ضعف در بازار مشهود خواهد شد. این موضوع نشان می دهد که خریداران به دنبال حفظ سود و سرمایه در محدوده‌های قیمتی بالاتر هستند.

 در ادامه حمایت مهم پیش روی قیمت SMA-50 (47,727 دلار) خواهد بود.

نمودار روزانه قیمت بیت کوین

نمودار روزانه قیمت بیت کوین

منبع: سایت کوین تلگراف

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
24 مهر 1400