تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (20 اردیبهشت ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (20 اردیبهشت ماه 1399)

کمتر از سه روز به هاوینگ سوم بیت‌کوین باقی مانده است و با رشد قیمت بی ‌کوین اکثر تحلیلگران دید مثبتی نسبت به آینده قیمت این ارز دیجیتال دارند. (اگرچه این روندی کاملا طبیعی است. در زمانی که شاهد رشد قیمت هستیم، عمده تحلیلگران دید صعودی نسبت به بازار دارند و با ریزش قیمت، عمدتا پیش‌بینی ادامه روند نزولی در آینده را می‌کنند.)

پائول تئودور جونز بنیانگذار صندوق پوشش ریسک تئودور، بیت‌کوین را به سبد دارایی خود اضافه کرده است. وی در پیامی خطاب به مشتریان خود، بیت‌کوین را با نقش طلا در دهه 1970 مقایسه کرد. به گفته وی، بیت‌کوین سریعترین اسب مسابقه است و این موضوع او را بر آن داشته است تا این ارز دیجیتال را به سبد خود اضافه کند.

رائول پائول، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری Global Macro Investor، معتقد است قیمت بیت‌کوین در آینده نزدیک به یک میلیون دلار خواهد رسید.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (20 اردیبهشت ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

بیت‌کوین با شکست مثلث متقارن شکل گرفته به سمت بالا، رشد 11 درصدی قیمت را در طول یک روز تجربه کرد. در ادامه اما با مقاومت روانی 10 هزار دلار مواجه شد و از ادامه صعود ناکام ماند. مقاومت 9400 دلار که در تحلیل قبل به آن اشاره شد، در حال حاضر تبدیل به حمایت شده است و در صورتی که بیت‌کوین حمایت فعلی را از دست ندهد، انتظار افزایش قیمت تا 10500 دلار و 12000 دلار را در کوتاه مدت خواهیم داشت.

از طرف دیگر در صورتی که بیت‌کوین حمایت فعلی را از دست بدهد، ریزش قیمت تا 8500 دلار در گام اول و 8000 دلار در گام بعدی را خواهیم داشت.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران