تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (2 مهر ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (2 مهر ماه 1399)

درگیری بین کاخ سفید و سنا و کنگره برای انتخاب جانشین قاضی دیوان عالی امریکا، ارائه بسته‌های حمایتی مالی جهت مقابله با کرونا را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

از طرف دیگر اطلاعات گزارش شده از سوی بازفید نشان می دهد که در بین سالهای 1999 تا 2017 بانکهای بزرگ دنیا 2 تریلیون دلار تراکنش مشکوک به پولشویی و جرایم مالی داشته‌اند. این عوامل در کنار یکدیگر ریزش بازارهای مالی را به دنبال داشته است.

رائول پال (Raoul Pal)، از مدیران ارشد پیشین گلدمن ساکس معتقد است که یک صندوق قابل معامله در بورس یا همان ETF مبتنی بر بیت کوین می‌تواند جرقه ورود میلیاردها دلار سرمایه را به قلمرو بیت کوین شعله‌ور کند و ارزش بازار این ارز دیجیتال پیشتاز را به‌طور نمایی افزایش دهد.

ویلی وو (Willy Woo)، معامله‌گر سرشناس می‌گوید که جک دورسی، بنیان‌گذار و مدیرعامل توییتر ممکن است بخشی از سرمایه ۱۰ میلیارد دلاری متعلق به شرکت‌های تابعه خود یعنی توییتر و اسکوئر را به بیت کوین تبدیل کند.

بیت کوین که اوایل ماه سپتامبر با فشار فروش در محدوده 12 هزار دلار مواجه شد، و خط روند صعودی چند ماهه خود را به سمت پایین شکست. در ادامه اما با حمایت خریداران، قیمت به خط روند خود پول بک داشت اما مجددا شاهد ریزش قیمت در بازار بودیم. در صورتی که بیت کوین نتواند حمایت 10500 دلار را حفظ کند، می‌توان اهداف 9000 دلار و پایین تر را برای قیمت متصور بود.

در صورت حمایت قیمت در محدوده فعلی، کماکان مقاومت استاتیک 12 هزار دلار پیش روی قیمت قرار دارد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • Mahdi Stark

    بنده شنیده بودم سد مقاومتی قیمت 10300 هستش که یک بار هم تو یکی دو روز اخیر به 10300 رفت و دوباره امروز روی 10600 ایستاده، همچنین گفته میشه اگر از 10600 بگذره به محدوده 10900 صعود خواهد داشت، دوستان نظر کاملا شخصی هست و استفاده از داده های ارائه شده بر عهده خودتون هست

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
18 اردیبهشت 1400