تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (19 اسفند ماه 1398)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (19 اسفند ماه 1398)

همانطور که از تحلیل قبل انتظار داشتیم، پس از واگرایی صورت گرفته در ناحیه حمایتی سطح 50 درصد فیبوناچی رتریسمنت رالی صعودی (6500 – 10500 دلار) شاهد افزایش قیمت تا محدوده 9000 دلار بوده‌ایم. اما همانطور که انتظار می‌رفت با توجه به اهمیت این سطح مقاومتی، قیمت در عبور از آن با مشکل مواجه شد. در حال حاضر قیمت بیت کوین 7906 دلار است و پادشاه ارزهای دیجیتال حمایت 8200 دلاری خود را از دست داده است. حمایت پیش رو محدوده 7500 دلار است. در ادامه در صورتی که قیمت بتواند از سد 8200 دلار عبور کند، انتظار می‌رود بار دیگر آرامش به بازار ارزهای دیجیتال بازگردد و می‌توان انتظار رشد قیمت تا 9000 دلار در گام اول و 10500 دلار در گام بعدی را داشت.

از طرف دیگر در صورتی که جو روانی منفی در بازار ارزهای دیجیتال به دنبال تنش های موجود در بازار جهانی ادامه یابد، حمایت مهم بعدی محدوده 6500 دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

اما با بررسی نمودار قیمت در تایم فریم هفتگی در مقیاس لگاریتمی مشاهده می شود که قیمت بیت کوین در حال حاضر در محدوده کف کانال صعودی بلند مدت خود قرار دارد. در ادامه می‌توان انتظار رشد قیمت در محدوده فعلی تا زمان هاوینگ را داشت.

از طرف دیگر عدم حمایت قیمت در محدوده فعلی نشانه خوبی برای بازار ارزهای دیجیتال نخواهد بود و افت قیمت ارزهای دیجیتال را به دنبال خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده اخبار و تحلیل های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • محمد اسلامبک

    خواهشا درباره ارز های جهانی هم از این تحلیل ها بزارید ممنون

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
24 اردیبهشت 1400