تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (18 اردیبهشت ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (18 اردیبهشت ماه 1399)

تیم دریپر در مصاحبه‌ای با بلومبرگ گفت: “قیمت بیت‌کوین رشد خواهد کرد چرا که این ارز دیجیتال از هر ارزی که پشتوانه دولتی دارد، در حال حاضر بهتر و کاراتر است.”

مکس کایزر از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقد است برخی از کشورها از جمله روسیه و چین به دنبال کاهش سلطه دنیا بر اقتصاد جهانی هستند و در این زمینه همکاری‌های مشترکی را انجام داده‌اند. به گفته وی، در ادامه بحران مالی فعلی دنیا احتمال دارد، روسیه و چین اقدام به ذخیره بیت‌کوین کنند. وی پیش‌بینی می‌کند قیمت بیت‌کوین در آینده‌ای نزدیک به 400 هزار دلار برسد.

جیسون ای. ویلیامز (Jason A. Williams) یکی از بنیان‌گذاران شرکت سرمایه‌گذاری Morgan Creek Digital معتقد است قیمت بیت‌کوین پس از هاوینگ وارد رالی صعودی شده و قیمت تا سال 2022 به 100 هزار دلار خواهد رسید.

دن مورهد، مدیرعامل شرکت پنترا کپیتال (Pantera Capital) نیز پیش بینی می‌کند قیمت تا سال 2021 به 115 هزار دلار برسد.

اما در طرف مقابل، تحلیلگرانی همچون پیتر شف نظری کاملا متفاوت دارند. شف نظر برخی از تحلیلگران را که می‌گویند هاوینگ باعث افزایش سرمایه‌گذاری ماینرها برای کسب پاداش بیشتر خواهد شد را رد کرده و می‌گوید هاوینگ پیش رو تنها سود ماینرها را کاهش می‌دهد. از نظر شف، بیت‌کوین روزهای پایانی درخشش خود را سپری می‌کند.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (18 اردیبهشت ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

همانطور که در نمودار روزانه قیمت مشاهده می‌شود، بیت‌کوین در تلاش برای عبور از مقاومت 9400 دلار است. درصورتی که قیمت بتواند از سد این مقاومت عبور کند، مقاومت مهم 10500 دلار را پیش رو دارد که عبور از آن تا قبل از هاوینگ می‌تواند جو روانی مثبتی برای خریداران ایجاد کند.

از طرف دیگر در صورتی که قیمت نتواند در طول هفته آینده از سد 9400 دلار عبور کند، انتظار می‌رود بار دیگر محدوده 8000 دلار را تست کند. حمایت مهم بعدی 6600 دلار خواهد بود.

 برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
پذیره نویسی صندوق سهامی انار

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
18 آذر 1400