تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (17 بهمن ماه 1398)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (17 بهمن ماه 1398)

تام لی مدیر بخش تحقیقات شرکت فاندسترت به تازگی در مصاحبه‌ای که با یاهوفایننس داشته است، پیش بینی کرده که قیمت بیت‌کوین تا تابستان سال جاری 27000 دلار را تجربه کند.

در تحلیل ارائه شده در هشتم بهمن ماه از اهمیت محدوده مقاومتی 9800 دلار گفته شد. همانطور که در نمودار قیمت بیت‌کوین در تایم فریم روزانه مشاهده می‌شود، قیمت پس از عبور از خط روند نزولی میان مدت در تلاش است تا از سد مقاومت استاتیک 9800 دلار عبور کند. از ماه سپتامبر سال گذشته بازار در شکست این محدوده مقاومتی ناکام بوده است. در ادامه در صورتی که قیمت بتواند از سد این محدوده عبور کند، می‌توان نسبت به پیش‌بینی تام لی خوش‌بین بود: پادشاه ارزهای دیجیتال و به تبع آن آلتکوین‌ها رشدهای بیشتری را تجربه کنند.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (17 بهمن ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

همانطور که ملاحظه می‌شود RSI نیز بار دیگر به کف کانال صعودی خود واکنش نشان داده است و با رسیدن به کف کانال رشد داشته است. در حال حاضر RSI در روندی صعودی بالای 50 واحد قرار دارد و موینگ‌های نمایی پس از کراس صورت گرفته، شیب مثبت دارند که نشان می‌دهد خریداران دست بالاتر را در بازار دارند.

از طرف دیگر در صورتی که قیمت نتواند حمایت 8800 دلار را حفظ کند، انتظار ریزش قیمت تا 8200 دلار و 7500 دلار را خواهیم داشت.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
3 تیر 1400