دانلود اپلیکیشن

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (16 فروردین ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (16 فروردین ماه 1399)

توییت پنجشنبه دونالد ترامپ باعث ایجاد شوک در بازار نفت شد. بازار ارزهای دیجیتال نیز که در اوایل ماه مارس با ریزش قیمت نفت افت قیمت را تجربه کرد، اکنون نیز به این خبر واکنش مثبت نشان داد.

در پی تعطیلی برخی کسب‌وکارها و کاهش شدید فعالیت‌های اقتصادی در آمریکا بر اثر بحران کرونا، وزارت کار آمریکا از ثبت بیش از ۶.۶ میلیون تقاضا برای دریافت مستمری بیکاری در این کشور در هفته منتهی به ۲۸ مارس خبر داد.

گفتنی است که بحران کووید-19 اقتصاددانان در سنت لوئیس فدرال را واردار به پیش‌بینی کاهش 46 میلیون شغل در ایالات متحده برای سال 2020 کرده است. بدین معنی که نرخ بیکاری در این کشور به 32.1درصد خواهد رسید که بالاترین رکورد آن در طول تاریخ این کشور است. دومین نرخ بیکاری بالا در آمریکا مربوط به دوران رکود بزرگ در سال 1933 بود که آمار آن 24.9 درصد اعلام شد.

ویلیام سوبرگ، تحلیلگر سایت کوین تلگراف،  شرایط بد اقتصادی فعلی و  ترس ناشی از بیکاری موجود در کشورهای مختلف دنیا را  دلیلی برای افزایش قیمت بیت‌کوین می‌داند. روندی که به گفته مکس کایزر افراد فقیر در شرایط بحرانی برای نگهداری پول خود به آن روی می آورند.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (16 فروردین ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تحلیل قبل از اهمیت محدوده مقاومتی 6700 دلار گفته شد. همانطور که ملاحظه می‌شود قیمت بیت‌کوین کماکان در کانال صعودی کوتاه مدت خود قرار دارد اما نتوانسته از سد مقاومتی مهم 6700 – 6900 دلار عبور کند. عبور قیمت از مقاومت فعلی، مثبت شدن جبری مکدی، عبور rsi از مقاومت 50، کراس چیکو اسپن و قیمت و عبور قیمت از کومو را به دنبال خواهد داشت. در نتیجه می‌توان به رشد قیمت تا 8000 دلار در گام اول و 10500 دلار در گام بعدی امیدوار بود.

از طرف دیگر در صورتی که بیت کوین نتواند از مقاومت پیش رو عبور کند، انتظار می‌رود با شکست خط روند صعودی کوتاه مدت، تا محدوده حمایتی 5600 دلار ریزش داشته باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
11 آذر 1399