تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (16 تیر ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (16 تیر ماه 1399)

تعداد مبتلایان ویروس کرونا در جهان از مرز 11 میلیون نفر گذشت. شمار کشته شدگان بر اثر این بیماری نیز از نیم میلیون گذر کرده است. تدروس آدهانوم(Tedros Adhanom Ghebreyesus) رئیس سازمان بهداشت جهانی با انتشار بیانیه‌ی کوتاهی در ژنو سوئیس اعلام کرد که «گرچه برخی کشورها در سطح جهانی پیشرفت داشته‌اند، اما فرایند گسترش بیماری همچنان در حال افزایش سرعت است. دیر یا زود شاهد بدتر شدن اوضاع خواهیم بود، متاسفم که این حرف را می‌زنم».

ویلی وو، تحلیلگر بازار معتقد است که در ابتدای سال جاری میلادی بازار ارزهای دیجیتال در آستانه رشد نجومی قیمت قرار داشت اما کووید 19 این موضوع را ماه‌ها به تاخیر انداخت.

ری دالیو، بنیانگذار صندوق پوشش ریسک بریج واتر معتقد است که سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه رایگان نیست. به گفته دالیو،  پس از بحران اقتصادی سال 2008، بانک‌های مرکزی بنیانگذاران و سازندگان بازارها شدند و اکنون بازارهای سرمایه رایگان نمی باشند. او خاطرنشان کرد اگر بانک های مرکزی پرداخت وام های سنگین به شرکت های معتبر و بزرگ را قطع نمایند، قسمت اعظم اقتصاد دچار رکود می شود. همچنین دلار آمریکا نیز ارزش خود را از دست می دهد زیرا هجوم پول نقد به بازارهای سرمایه به صورت ارزهای ذخیره شده، از ارزش پول نقد می کاهد. او قبلا نیز نگرانی خود را بابت نقش دلار آمریکا در قالب ارزهای ذخیره ابراز کرده بود.

1.9 میلیون نفر در انگلستان ارز دیجیتال نگهداری می‌کنند. گزارش‌ها نشان می‌دهد که طی یک سال گذشته، 2.6 میلیون انگلیسی ارزهای دیجیتال را خریداری کرده‌اند و 1.9 میلیون نفر کماکان این ارزها را نگه داشته‌اند. این آمار نسبت به سال گذشته 700 هزار نفر افزایش یافته است.

استقبال از برخی از سهم‌های بازار جهانی باعث شده تا سرمایه گذاران توجه کمتری به بازار ارزهای دیجیتال داشته باشند و شاهد نوسان قیمت در محدوده‌ای رنج در بازار باشیم؛ بیت‌کوین در طول هفته گذشته در محدوده‌ای با دامنه نوسان 4 درصد قرار گرفته است. شاهد توییست کوموی فیوچر هستیم و قیمت درون منطقه توربولانس (کومو) قرار گرفته است. RSI نیز در طول هفته گذشته در محدوده 40 – 50 واحد قرار گرفته است.

در صورتی که قیمت از مقاومت کیجونسن که اکنون فلت شده است، عبور کند، انتظار افزایش آن تا مقاومت 10500 دلار را خواهیم داشت. از دست دادن حمایت کومو نیز ریزش قیمت تا 8000 دلار در گام اول و 6800 دلار در گام بعدی را در پی خواهد داشت.

مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
27 فروردین 1400