تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (15 مرداد ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (15 مرداد ماه 1399)

روز دوشنبه حدود 90 هزار بیت کوین از یک کیف پول سرد به دو آدرس منتقل شد و این موضوع موجی را در بازار کریپتوکارنسی به دنبال داشت. به گفته شرکت تحلیل داده BitInfoCharts آدرس فرستنده متعلق به صرافی بایننس است و از میان دو آدرس گیرنده، یکی ناشناس و دیگری نیز احتمالا متعلق  به خود صرافی بایننس می‌باشد.

Whale Alert تراکنش‌های بزرگ 24 ساعت گذشته را به شرح زیر گزارش کرده است:

 • ۱,۵۰۰ بیت کوین از Xapo به بایننس
 • ۹۴۷ بیت کوین از یک آدرس ناشناس به Coinbase
 • ۱,۰۰۰ بیت کوین از Bitstamp به آدرسی ناشناس
 • ۱,۲۰۰ بیت کوین از Bitstamp به آدرسی ناشناس

مکس کایزر تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کند امسال قیمت بیتکوین به راحتی از سد 20 هزار دلار عبور کند و به گفته وی، تا 28 هزار دلار مقاومت مهمی در مقابل قیمت بیت‌کوین وجود ندارد.

افزایش فعالیت و حجم مبادلات در صرافی‌ها در شرایط فعلی نشان دهنده جو مثبت نسبت به قیمت بیت‌کوین در بازار است. همزمان با افزایش مبادلات، شاهد کاهش انتقال بیت‌کوین به صرافی‌های ارز دیجیتالی هستیم و این موضوع نشان می‌دهد در حال حاضر خریداران دست بالاتر را در بازار دارند.

بیت‌کوین پس از آنکه توانست از سد خط روند نزولی میان‌مدت خود که در تحلیل 29 تیر مطرح شد، عبور کند، تا محدوده 12 هزار دلار افزایش داشته است. روز یکشنبه شاهد ریزش 13 درصدی قیمت بودیم، اما با رسیدن قیمت به محدوده 10500 دلار، که بارها در تحلیل‌های گذشته به اهمیت آن اشاره شد، شاهد هجوم خریداران به بازار بودیم. در حال حاضر قیمت در محدوده 11200 دلار معامله می‌شود و اندکی از هیجانات بازار نسبت به روزهای گذشته کاسته شده است. در صورتی که قیمت حمایت فعلی را حفظ کند، می‌توان اهداف 12000 و 13000 دلار در کوتاه مدت و 19800 دلار در میان مدت را برای قیمت متصور بود.

از طرف دیگر از دست دادن حمایت مهم 10500 دلار امید شکل گرفته برای شکل گیری روند صعودی بعد بیت کوین در بازار را از بین خواهد برد.

مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • محمودبراتی

  سلام باسیگنال میخوام بیت،یادرکل سهام از بورس خرید وفروش کنم از کدام قسمت باید واردبشوم وبتونم خرید وفروش کنم

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام، وقتتون بخیر
   در حال حاضر سیگنال فضایی برای خرید و فروش نداره

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
30 دی 1399