تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (10 مهر ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به همراه نمودار (10 مهر ماه 1399)

افزایش تنش‌ها در منطقه قره باغ می‌تواند هشداری برای امنیت منطقه و بازارهای جهانی باشد. در صورت شدت گرفتن بحران، طبقات امن دارایی گزینه جذابی برای سرمایه گذاران خواهند بود.

تعداد بیت‌کوین‌های استخراج شده از مرز 18.5 میلیون عبور کرد و تنها دو و نیم میلیون بیت کوین برای استخراج باقی مانده است و این اصل کمیابی  در کنار روند افزایشی تعداد کاربران این حوزه می‌تواند در آینده قیمت تاثیر بسزایی داشته باشد.

 بررسی‌ها نشان می‌دهد که تا سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰، چیزی در حدود ۱۰۱ میلیون کاربر یکتا برای استفاده از بیت کوین و سایر دارایی‌های رمزنگاری‌شده در پلتفرم‌های ارائه‌دهنده چنین خدماتی ثبت‌نام کرده‌اند.

در بررسی نمودار قیمت بیت‌کوین در تایم فریم روزانه مشاهده می‌شود که این ارز دیجیتال محدوده حمایتی 10 هزار دلار را بیش از دو ماه است که حفظ کرده و این موضوع اهمیت این محدوده استاتیک را بیشتر کرده است. در حال حاضر قیمت در محدوده کومو (توربولانس) قرار گرفته و کندلهای شکل گرفته، خود گواه تردید بازار در محدوده قیمتی فعلی می‌باشند. کراس کومو به سمت بالا تارگت 12 هزار دلار را فعال خواهد ساخت. از طرف دیگر از دست دادن حمایت 10 هزار دلار ریزش قیمت تا 9000 دلار و پایین‌تر را به دنبال خواهد داشت.

مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • حجت مرادی

  سلام اگر کسی بخواهد چنین ارزی رادرایران طراحی وپشتوانه سازی وبه جریان انداختن‌ارز دیجیتال اقدام کند امکانش وجود دارد یا خیر.آیا ارز دیجیتال پشتوانه ای مشخص درهر واحد ان وجود دارد ….آیا ارض دیجیتال قابل استفاده عمو میتواند باشد یا تنهادرمیان عده محدودی از افرادکه دراین دایره هستندوارزخریدکرده اند قابل داد وستداست ویا تنها اضافه شدن افراد جدید وکمیاب شدنش باعث ترقی آن میشود؟؟؟؟اگر اینگونه باشد که طراحان وگردانندگان این ارز یا به سرعت دیجیتال را بالا میبرند تعدادش را کهواقعا قابل اثبات نیست که الان چه تعدادواقعی در بازارش موجود هست چه دست مردم وچه دردست گردانندگان آن.وچهبسا که بیت کویین دست به تعدادش نزند تنها با تقییراسم این ارض به یک اسم جدید ومبالغ وتعداد جدید یکعرض دیگرهم به میدان واردمیکند وما تصورمیکنم یک ارز دیگر متولد شد درحالی که تداوم وبیشترشدن بیت کویین را اینگونه ادامه دادن که اون ارزش بخاطر کمیابی اش حفظ شود

 • AMIR Kangarloo

  سلام من میخواهم بیت کوبین

  • کارشناس تیم سیگنال

   سلام، برای آشنایی با بیت کوین (اینجا) کلیک کنید

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
2 تیر 1400