بیت کوین در تلاش برای عبور از 14 هزار دلار | تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین (10 آبان ماه 1399)

بیت کوین در تلاش برای عبور از 14 هزار دلار | تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین (10 آبان ماه 1399)

ورود پی پل به بازار ارزهای دیجیتال عامل خبر ساز هفته گذشته بود. اما گویا اخبار مثبت در بازار کماکان ادامه دارد. بانک سنگاپوری DBS که از نظر میزان دارایی بزرگترین بانک شرق آسیا محسوب می‌شود نیز به دنبال ارائه خدمات رمزارزی و ایجاد صرافی ارز دیجیتالی است. در هند نیز علیرغم عدم شفافیت قانونگذاری رمزارزها، بانک یونایتد در حوزه ارزهای دیجیتال به مشتریان خود خدمات خواهد داد. ورود بزرگترین بانک مغولستان به این عرصه اخبار مهم بانکی روزهای اخیر را تکمیل کرده است.

مهمترین جنبه مثبت برای رشد قیمت در بازار کریپتو ورود سرمایه گذاران عمده به بازار است. چرا که علاوه بر سرمایه هنگفتی که وارد بازار می‌کنند، به دلیل داشتن رسانه‌های قوی موجی از سرمایه گذاران دیگر را نیز به این بازار متمایل می‌کنند. شرکت گری اسکیل پس از ورود به بازار رمزارزها با استفاده از رسانه‌های امریکا مردم این کشور را به خرید بیت کوین و ارزهای دیجیتال تشویق می‌کند.

شرکت مایکرو استراتژی نیز به تازگی اعلام کرده است که به دنبال خرید بیت‌کوین‌های بیشتری است. اگر چه در کنار همه این عوامل مثبت بحران کرونا و انتخابات امریکا عواملی هستند که ممکن است روند بازارهای جهانی و به دنبال آن بیت‌کوین را متحول کنند؛ لذا در هنگام سرمایه گذاری در بازار کریپتو (و البته هر بازار مالی) از تعیین حد ضرر غافل نشوید.

بیت کوین در طول هفته‌های اخیر در یک رالی صعودی قرار گرفته است. همانطور که از تحلیل‌های قبل انتظار داشتیم، مقاومت 14 هزار دلار از اهمیت بالایی برخوردار است و با رسیدن قیمت به این محدوده شاهد افزایش حجم مبادلات بوده‌ایم. قیمت با رسیدن به این محدوده مقاومتی با اصلاح چندانی روبرو نشد و این موضوع نشان می‌دهد که نهنگ‌های بازار انتظار ریزش شدیدی در این محدوده را نداشتند. عبور قیمت از مقاومت فعلی، تارگتهای 17 هزار دلار و 20 هزار دلار را فعال خواهد ساخت.

از سوی دیگر در صورتی که قیمت نتواند از سد این مقاومت عبور کند، ریزش قیمت تا خط روند صعودی و در ادامه تا 10500 دلار را خواهیم داشت.

مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
3 تیر 1400