تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین کش (9 آذر ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین کش (9 آذر ماه 1399)

همان طور که در تحلیل قبل اشاره شد بیت کوین کش پس از  خروج از ناحیه تراکمی خود که هم زمان با جدا شدن فورک Bitcoin Cash ABC از آن بود به سمت سقف کانال خود حرکت کرد اما پس از تاچ مقاومت 389 دلار نتوانست به هدف خود در سقف کانال برسد و شروع به ریزش نمود. نمودار قیمت BCH در تایم روزانه آورده شده است.

ریزش قیمت با برخورد با محل تلاقی دو حمایت استاتیک و داینامیک در محدوده 265 دلار متوقف شد و می توان گفت با تشکیل یک کندل چکش وارونه، موج صعودی شروع شده است. عدم وجود واگرایی منفی دراندیکاتورهای مکدی و RSI می تواند نشانه تمایل به حفظ روند صعودی باشد. در این شرایط می توان اصلاح قیمتی را به عنوان پول بک به خط قله به قله شکسته شده در نظر گرفت.

انتظار داریم با توجه به روند صعودی قیمت با شکست قله قبلی از کانال کوتاه مدت خود خارج شده و به سمت سقف تاریخی خود حرکت کند.

تایید نهایی شروع موج صعودی را باید از تایم پایین دست یعنی 4 ساعته دریافت نمود.

همان گونه که از نمودار مشخص است در تایم 4 ساعته هیستوگرام مکدی مثبت است و مکدی در حال مثبت شدن می باشد. سیگنال قعطی وقتی صادر می شود که اندیکاتور RSI خط روند نزولی خود را رو به بالا بشکند. تا قبل از آن نمی توان با قطعیت به مثبت شدن روند امیدوار بود. حد ضرر در این حالت بازگشت قیمت زیر 265 دلار و یا از دست رفتن خط حمایت در اندیکاتور RSI در نمودار تایم فریم روزانه می باشد. در صورت از دست رفتن این حمایت قیمت تا کف کانال نزول پیدا خواهد کرد.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
28 دی 1399