تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین کش (1 آذر ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین کش (1 آذر ماه 1399)

بیت کوین کش در سال 2017 به عنوان یک هارد فورک از بیت کوین جدا شد که هدف آن کاهش زمان تراکنش ها و کارمزد آن بود. بنیان گذاران BCH این هدف را با بزرگ کردن سایز بلاک ها از 1MB به 8MB دنبال کردند که باعت می شود تراکنش های بیشتری در یک بلاک به ثبت برسد، در حال حاضر سایز هر بلاک به 32MB رسیده است. در BCH نیز مشابه با بیت کوین حداکثر 21 میلیون واحد تعریف شده که تا این تاریخ بیش از 18 میلیون آن استخراج شده است. مهمترین ویژگی بیت کوین کش انجام آنی تراکنش ها است و اکنون با بازاری نزدیک به 5 میلیارد دلار در در رده هفتم بزرگترین ارزهای دیجیتال قرار دارد.

در تایم روزانه می توان تغییرات نمودار قیمت را در یک کانال فرضی در نظر گرفت:

BCH در یک بازه طولانی در حال نوسان در محدوده 240 تا 270 دلار، در قالب یک بازار رنج بوده است و اخیرا نشانه هایی از تمایل به خروج از این محدوده را از خود بروز داده است.

مقایسه بین اندیکاتورهای شاخص جریان نقدینگی (MFI) و شاخص قدرت نسبی (RSI) وجود یک گپ منفی بین این دو را نشان می دهد که نشان دهنده ورود جریان پول به سمت این ارز دیجیتال است. در اندیکاتور RSI خط مقاومت مهمی که اخیرا جلو رشد قیمت را گرفته بود رو به بالا شکسته شده است که می تواند نشانه ای از شکست بازار رنج رو به بالا باشد. عدم وجود واگرایی در اندیکاتور MACD نشان دهنده تمایل به حفظ روند صعودی بلند مدت است و با مثبت شدن HISTOGRAM MACD می توان به شروع موج صعودی امیدوار بود.

در صورت تثبیت قیمت بالای 280 دلار می توان انتظار داشت قیمت تا قله قبلی خود رشد داشته باشد که در محدوده خط میانی کانال فرضی نیز خواهد بود و در صورتی که نمودار به کانال فرضی خود وفادار باشد و انتظار داریم قیمت تا سقف کانال به صعود خود ادامه دهد.

در صورتی که کندل روزانه BCH زیر 270 دلار بسته شود و یا خط حمایت RSI رو به پایین شکسته شود، می توان انتظار داشت تا یک موج نزولی دیگر تا کف کانال در محدوده 230 دلار داشته باشیم.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
14 مرداد 1400