تحلیل تکنیکال بیت‌ کوین امروز چهارشنبه 20 آذر 98

تحلیل تکنیکال بیت‌ کوین امروز چهارشنبه 20 آذر 98

پلتفرم مبادلات دیجیتالی شرکت ICE، بکت، در روز دوشنبه 9 دسامبر از راه ‌اندازی قرارداد اختیار معامله بیت‌کوین خبر داد. برخی از تحلیل‌گران این موضوع را عامل ریزش اتفاق افتاده قیمت در روز دوشنبه می‌دانند.

همانطور که در نمودار روزانه قیمت بیت‌کوین مشاهده می‌شود، قیمت کماکان در کانال نزولی تعیین شده در تحلیل 12 آبان ماه قرار دارد. بیت‌کوین در طول چند هفته گذشته پس از رسیدن به کف کانال نزولی، با توجه به واگرایی صورت گرفته در مکدی و حمایت کف کانال نزولی با افزایش تقاضای خریداران مواجه شد اما در ادامه با رسیدن به سطح 7500 دلار حجم معاملات کاهش یافت.

در حال حاضر قیمت بالای سطح 61.8 فیبوناچی رتریسمنت رالی صعودی نیمه اول سال جاری میلادی و در محدوده 7500-7300 دلار قرار گرفته است. در صورتی که محدوده حمایت فعلی را از دست بدهد، انتظار خواهیم داشت قیمت در گام اول تا 6500 دلار و در گام بعدی تا کف کانال نزولی ریزش داشته باشد.

از سوی دیگر، شاهد واگرایی در مکدی هستیم و مکدی خط سیگنال را به سمت بالا قطع کرده است. در صورتی که قیمت بتواند سقف مثلث نزولی کوتاه‌مدت ایجاد شده را به سمت بالا بشکند، انتظار افزایش قیمت تا 8370 دلار در گام اول و خط روند نزولی میان‌مدت در گام بعدی را خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال بیت‌ کوین امروز چهارشنبه 20 آذر 98
نمودار روزانه قیمت بیت کوین | برای نمایش تصویر با کیفیت بیشتر اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
14 مرداد 1400