تحلیل و بررسی 3 سهم پربازده هفته

تحلیل و بررسی 3 سهم پربازده هفته

در این گزارش قصد داریم سه نماد بورسی پربازده هفته گذشته را مورد بررسی قراردهیم و براسا نمودار تحلیل تکنیکال مهمترین خطوط مقاومت و حمایتی این سه نماد را مشخص نمایینم.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت دلقما

نماد دلقما در گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. بعد از ریزش 50 درصدی از سقف تاریخی خود در حوالی 3800 تومان، به محدوده حمایت استاتیک 1900 تومان واکنش مثبت نشان داد و از هفته گذشته در اکثر روزها در صف خرید قرار داشته است.

محدوده 3400 تومان، مقاومت مهمی برای آن محسوب می شود.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت کدما

پس از رشد تا محدوده 34 هزار تومان در دی ماه سال گذشته، این نماد در صف فروش قفل شد. در فروردین ماه امسال به خاطر افشای الف با افت 37 درصدی مواجه شد اما به تعادل نرسید و دوباره در اردیبهشت ماه نیز به خاطر افشای الف 35 درصد دیگر نیز افت کرد و با صف فروش تا حوالی 7500 تومان کاهش قیمت داشت.

بعد از واکنش مثبت به این ناحیه، این نماد توانسته است گپ ناشی از دومین ریزش خود را به سرعت جبران کند و هم اکنون مقاومت 15000 تومان را پیش رو دارد.

باید در هفته آینده ببینیم می تواند با گذر از این مقاومت، گپ ناشی از ریزش اول خود را نیز جبران کند یا خیر.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت زگلدشت

نماد زگلدشت در گروه زراعت و خدمات وابسته قرار دارد. این نماد که در خردادماه امسال، پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه، 16 درصد کاهش قیمت را در یک روز تجربه کرد، با نزدیک شدن به محدوده 800 تومان، با افزایش تقاضا رو به رو شده است و در طول این هفته، در تمامی روزها با صف خرید بازار را به پایان رسانده است و در سه روز کاری اخیر نیز صف خرید آن عرضه نشده است.

نزدیک ترین مقاومت محدوده 1350 تا 1400 تومان است.

گزارش بازار سهام و آپدیت تحلیل ها هر روز در کانال سیگنال به آدرس تحلیل با سیگنال
برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
9 مرداد 1400