تحلیل تکنیکال بایننس‌کوین (BNB) | 25 خرداد 1400

تحلیل تکنیکال بایننس‌کوین (BNB) | 25 خرداد 1400

بایننس، یکی بزرگترین شرکت­های فعال در حوزه بلاکچین است که فعالیت­های آن شامل خدمات صرافی متمرکز  و غیرمتمرکز بایننس، ارائه کیف پول تراست ولت و همچنین بلاکچین زنجیره بایننس دانست که بستری برای قراردادهای هوشمند و رقیبی جدی برای اتریوم می­باشد. بایننس کوین ارز داخلی این شبکه است که در مجموع حدود 170 میلیون واحد از آن می­تواند وجود داشته باشد و در حال حاضر 90% آن در چرخه بازار موجود است. بایننس کوین با ارزشی در حدود 57 میلیارد دلار پس از بلاکچین­های بیت کوین و اتریوم قرار دارد.

بایننس کوین در حدود یک ماه پیش سقفی تاریخی در محدوده 700 دلار تشکیل داد و پس از آن در فاز اصلاحی قرار گرفت.

با ما در بررسی نمودار قیمت بایننس کوین در سه تایم فریم جداگانه همراه باشید.

تحلیل تکنیکال بایننس‌کوین (هفتگی)

تحلیل تکنیکال بایننس‌کوین (BNB) | 25 خرداد 1400
برای مشاهده نموار با کیفیت بالاتر اینجا کلیک کنید

حرکت بایننس کوین در تایم فریم هفتگی را می­توان در یک کانال فرض کرد. قیمت پس از برخورد با خط میانی کانال شروع به اصلاح نموده است. موج اصلاحی پس از برخورد با خط 25% کانال در محدوده 38.2% فیبوناچی از شتاب حرکت خود کاسته است. برای اصمینان از اتمام موج نزولی باید تایم­‌های پایین دست را نیز در نظر گرفت.

نمودار قیمت بایننس کوین در تایم فریم روزانه آورده شده است.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

تحلیل تکنیکال بایننس‌کوین (روزانه)

تحلیل تکنیکال بایننس‌کوین (BNB) | 25 خرداد 1400
برای مشاهده نموار با کیفیت بالاتر اینجا کلیک کنید

در نمودار تایم روزانه مشاهده می­شود که فاز اصلاحی با واگرایی منفی در اندیکاتور RSI همراه بوده است. با توجه به اینکه قیمت توانسته حمایت داینامیک خود را حفظ کند و در این محدوده تشکیل یک بازار رنج دهد، می­توان به اتمام فاز اصلاحی در این محدوده امیدوار بود. اما تا زمانی که خط واگرایی منفی در اندیکاتور RSI شکسته نشده نمی­توان از پایان فاز اصلاحی اطمینان داشت. برای بررسی وضعیت نودار در محدوده رنج ایجاد شده، نمودار قیمت را در تایم فریم 4 ساعته نیز تحلیل می­کنیم.

نمودار قیمت در تایم فریم 4 ساعته آورده شده است.

تحلیل تکنیکال بایننس‌کوین (4 ساعته)

تحلیل تکنیکال بایننس‌کوین (BNB) | 25 خرداد 1400
برای مشاهده نموار با کیفیت بالاتر اینجا کلیک کنید

در تایم فریم 4 ساعته نمودار قیمت، فاز اصلاحی بایننس کوین را می­توان به شکل یک روند نزولی مشاهده نمود.  همان گونه که اشاره شد قیمت حول حمایت 335 دلار تشکیل یک محدوده رنج داده که در آن واگرایی مثبت در اندیکاتور مکدی و RSI مشاهده می­شود. با توجه به شکست خط روند نزولی و تثبیت قیمت در بالای حمایت 335 دلار، می­توان به تشکیل یک روند صعودی و بازگشت قیمت به محدوده سقف تاریخی خود امیدوار بود.

بهترین حد ضرر را می­توان خط حمایت (واگرایی مثبت) در اندیکاتور RSI در نظر گرفت که در صورت از دست رفتن آن می­توان انتظار تداوم فاز اصلاحی را داشت. در غیر این صورت هدف قیمت را می­توان بازگشت به محدوده خط میانی کانال در نظر گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
13 مرداد 1400