تحلیل تکنیکال قیمت ایاس (EOS) به همراه نمودار (4 آذرماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت ایاس (EOS) به همراه نمودار (4 آذرماه 1399)

بلاک چین EOS توسط کمپانی بلاک.وان (Block.one) به عنوان پلتفرمی برای اجرای نرم افزارهای غیر متمرکز طراحی شده است. بلاک .وان ادعا میکند که پلتفرمی مورد پسند کاربران طراحی کرده است که امکانات بسیاری را در عین سادگی در اختیار می گذارد. اخیرا گوگل کلود وارد محیط EOS شده است. ارز EOS در واقع توکن این بلاک چین است که در تراکنش های داخلی استفاده می شود. این ارز اکنون با بازاری در حدود 3.4 میلیارد دلار در رده دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ بازار قرار دارد.

نمودار قیمت EOS در تایم هفتگی آورده شده است.

نمودار قیمتی ایاس 4 آذرماه 99
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

همان گونه که مشخص است قیمت در یک روند نزولی بلند مدت بوده که اکنون با نفوذ به خط روند نزولی تمایل به شکست آن را دارد. برای بررسی دقیق تر، نمودار را در تایم روزانه تحلیل می کنیم.

نمودار تحلیل ایاس 4 آذر 99
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

روند نزولی تایم هفتگی در قالب یک کانال در نمودار قیمت مشاهده می شود. قیمت پس از ناکامی در رسیدن که خط میانی کانال با تشکیل یک الگوی سروشانه کف، روند صعودی به خود گرفته است و موفق به خروج از کانال با شکست سقف کانال شده است. تشکیل واگرایی مثبت در اندیکاتور مکدی تاییدی بر این امر است.

افزایش محسوس در حجم معاملات در نقطه شکست نیز تاییدی بر اعتبار آن می باشد و می توان انتتظار داشت قیمت پس از یک پول بک به سقف شکسته شده به مسیر خود ادامه دهد.

با توجه به سابقه نمودار قیمت EOS انتظار داریم روند صعودی نیز در قالب یک کانال به حرکت خود ادامه دهد. بنابراین کانال فرضی ترسیم شده می تواند اهداف اولیه قیمت را مشخص کند.  در صورت واکنش به سقف کانال، اعتبار آن تایید خواهد شد.

خط حمایت در اندیکاتور RSI را می توان به عنوان حد ضرر در نظر گرفت. تا زمان حفط این خط تحلیل فوق اعتبار خواهد داشت در صورت شکست خط حمایت RSI و با بازگشت قیمت به کانال نزولی خود باید انتظار ادامه مسیر به سمت کف کانال را داشته باشیم.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
1 بهمن 1399