تحلیل تکنیکال قیمت استلار به همراه نمودار (18 آبان ماه 99)

تحلیل تکنیکال قیمت استلار به همراه نمودار (18 آبان ماه 99)

ارز دیجیتال استلار (استلار لومنز) در 5 آگوست سال 2014 میلادی با هدف ایجاد تبادلات مالی با کارمزد پایین و در زمانی کمتر از 5 ثانیه ایجاد شد. این بلاک چین در حال حاضر با حدود 1670 میلیون دلار تراکنش در رده پانزدهم بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

با نگاهی به نمودار قیمت استلار در تایم هفتگی می بینیم که قیمت در حال خروج از یک روند نزولی بلند مدت می باشد. از سال 2018 که قیمت استلار به 1.05 دلار رسیده بود این روند نزولی آغاز شد که باعث افت قیمت تا 0.024 دلار نیز شده بود. از آن تاریخ روند نزولی با تشکیل واگرایی های مثبت در اندیکاتورهای MACD و RSI تضعیف شد و پس از شکست مقاومت 0.73 دلار، وارد روند صعودی شد.

قیمت پس از برخورد با مقاومت 0.11 دلار اقدام به اصلاح نموده که این حرکت را می توان پولبک به مقاومت شکسته شده در 0.73 دلار در نظر گرفت.

در تایم روزانه می توان حرکت قیمت را در یک کانال صعودی فرض کرد.

استلار پس از از دست دادن حمایت 0.09  تا محدوده 0.07 دلار نزول کرد و پس از برخورد با کف کانال  مدتی را در محدوده باند مقاومتی بین 0.07 تا 0.09 در نوسان بوده است. وقوع واگرایی مثبت در MACD و RSI نشان دهنده تمایل استلار برای خروج از این ناحیه رنج است.

سیگنال قطعی پس از شکست مقاومت 0.09 دلار و تثبیت قیمت بالای این باند مقاومتی خواهد بود و در صورت تحقق باید انتظار حرکت به سمت سقف کانال و شکست قله های قبلی را داشت.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
20 اردیبهشت 1400