تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت‌ کوین (1 دی ماه 1398)

قیمت بیت‌کوین نسبت به ابتدای سال جاری میلادی رشد 100 درصدی داشته است. روندی که پس از ریزش شدید صورت گرفته در سال 2018، باعث شده که ارزهای دیجیتال در کورس رقابت بازارهای جهانی باقی بمانند.

همانطور که در نمودار روزانه قیمت بیت‌کوین مشاهده می‌شود، این ارز دیجیتال از  ژوئن 2019 در کانالی ریزشی قرار گرفته است. در روزهای اخیر قیمت بار دیگر کف کانال نزولی را تست کرد و همانطور که در  تحلیل 27 آذر ماه  گفته شد، با توجه به واگرایی صورت گرفته در مکدی و RSI، شاهد افزایش قیمت بودیم. اما حجم مبادلات در حدی نبود که بیت‌کوین بتواند از سد 7500 دلار عبور کند و قیمت با رسیدن به این سد مقاومتی تشکیل الگوی مثلث متقارن داده است. در صورتی که مثلث به سمت بالا شکسته شود، انتظار داریم این ارز دیجیتال تا 7880 دلار رشد قیمت داشته باشد و با عبور از آن، الگوی کف دوقلو کامل خواهد شد و در ادامه افزایش قیمت تا سقف کانال نزولی را خواهیم داشت.

از طرف دیگر در صورتی که بیت‌کوین در روزهای آینده نتواند مقاومت 7500 دلار را بشکند، انتظار ریزش قیمت تا 6500 دلار در گام اول و 5700 دلار در گام بعدی را خواهیم داشت.

تحلیل بیت کوین
نمودار روزانه قیمت بیت کوین | برای نمایش تصویر با کیفیت بیشتر اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
21 اردیبهشت 1400