تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتریوم (ETH)

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتریوم (ETH)

نمودار قیمت اتریوم (تایم فریم هفتگی)

جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

همان گونه که در تحلیل های قبل اشاره کردیم اتریوم در یک کانال صعودی در نوسان است که قیمت پس از ناکامی در رسیدن به میانه کانال شروع به اصلاح نموده است. تا به اینجا، محدوده خط 25% کانال توانسته به خوبی جلوی ریزش قیمت را بگیرد و هر بار که اتریوم به این محدوده حمایتی رسیده، موج صعودی جدیدی را آغاز نموده است. اکنون نیز قیمت در محدوده خط 25% کانال قرار دارد که می توان آن را متناظر با خط روند صعودی در قیمت در نظر گرفت.

برای بررسی رفتار قیمت در این ناحیه، نمودار را در تایم فریم روزانه بررسی می کنیم.

نمودار قیمت اتریوم (تایم فریم روزانه)

جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

در تایم روزانه، فاز اصلاحی را می توان به شکل یک الگوی پرچم در نظر گرفت. اتریوم در حال حاضر در محدوده کف الگو و بر روی حمایت خط روند صعودی بلند مدتی قیمت قرار دارد که می تواند به عنوان بهترین حد ضرر در نظر گرفته شود. در صورتی که قیمت بتواند از سقف الگو خارج شود می توان انتظار شروع یک روند صعودی جدید و شکست قله های قیمتی قبلی را داشت.

سیگنال اولیه در صورت شکست خط مقاومت در اندیکاتور RSI صادر خواهد شد اما سیگنال قطعی صعود، پس از شکست سقف الگو به دست خواهد آمد.  

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه