اندیشه صبا

تحلیل تکنیکال اتریوم (ETH) | 30 آذر 1400

تحلیل تکنیکال اتریوم (ETH) | 30 آذر 1400

نمودار قیمت اتریوم در تایم فریم هفتگی آورده شده است.

تحلیل تکنیکال ترون (TRX) | 30 آذر 1400

برای مشاهده نمودار باکیفیت‌تر به اینجا مراجعه کنید.

اتریوم در تایم فریم هفتگی در یک کانال صعودی در نوسان است. قیمت پس از ناکامی در رسیدن به خط میانه کانال شروع به اصلاح نمود، اما خط روند صعودی بلند مدت تا به اینجا توانسته جلوی ریزش قیمت را بگیرد و در صورت تثبیت قیمت در بالای خط روند می توان انتظار اتمام فاز اصلاحی را داشت.

برای بررسی دقیقتر فاز اصلاحی، نمودار را در تایم فریم روزانه تحلیل میکنیم.

نمودار قیمت اتریوم در تایم فریم روزانه آورده شده است.

تحلیل تکنیکال اتریوم (ETH) | 30 آذر 1400

برای مشاهده نمودار باکیفیت‌تر به اینجا مراجعه کنید.

قیمت توانسته در فاز اصلاحی خود خط روند صعودی بلند مدتی را حفظ کند و از آنجایی که این خط روند در محدوده حمایت استاتیک 4000 دلار قرار دارد، می توان انتظار اتمام فاز اصلاحی از این محدوده و شروع موج صعودی بعدی را داشت.
فاز اصلاحی را در تایم فریم روزانه می توان به شکل یک الگوی پرچم مشاهده نمود. در صورتی که قیمت بتواند از سقف الگو خارج شده و در بالای آن تثبیت شود، الگوی پرچم تایید خواهد شد و فاز اصلاحی به پایان خواهد رسید. با توجه به نفوذ اندیکاتور RSI به خط مقاومت خود می توان انتظار تایید الگو را داشت اما سیگنال قطعی صعود پس از شکست سقف الگو صادر خواهد شد.
بهترین حد ضرر را می توان خط روند صعودی قیمت در نظر گرفت که در صورت از دست رفتن آن می توان انتظار تداوم فاز اصلاحی و از دست رفتن باند حمایتی 4000 دلار را داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • سلام واقعامطالبتون مفیده همیشه استفاده میکنم فقط یک اشتباه تایپی داری که گفتم زودتررفعش کنیدداخل تحلیل ترون درمورد اتریوم نوشتید

سیگنال ارز دیجیتال کارگزاری گنجینه سپهر