تحلیل تکنیکال اتریوم (ETH) | 24 آذر 1399

تحلیل تکنیکال اتریوم (ETH) | 24 آذر 1399

بلاکچین اتریوم اکنون با ارزشی در حدود 66.8 میلیارد دلار پس از بیت کوین در رده دوم بازار قرار دارد که شامل حدود %12 از ارزش بازار است. گردش مالی این بلاک چین در 24 ساعت گذشته حدود 10 میلیارد دلار بوده است. ارز داخلی این بلاک چین ETH نام دارد که در دسته ارزهای قابل استخراج طبقه بندی می شود و تا  امروز حدود 113.8 میلیون واحد از آن موجود است.

تحلیل بلند مدت اتریوم قبلا ارائه شده است، در اینجا می خواهیم نمودار را در تایم کوتاه مدت تحلیل نماییم.

نمودار قیمت اتریوم در تایم روزانه آورده شده است.


برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

قیمت اتریوم در تایم روزانه در یک روند صعودی قرار دارد که به تازگی از کانال بلند مدت خود خارج شده است. اندیکاتور مکدی و نمودار قیمت همگرایی دارند و این نشان دهنده تمایل به حفظ روند صعودی می باشد اما با توجه به تشکیل واگرایی در RSI باید انتظار اصلاح در قیمت را در تایم روزانه داشت. اندیکاتور RSI خط حمایت خود را رو به پایین شکسته و اکنون در حال پولبک به آن می باشد. در صورت تایید پولبک و شکست این حمایت باید انتظار اصلاح عمیق تری را در قیمت داشت.

نمودار قیمت در تایم 4 ساعته در ادامه آورده شده است.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

موج اصلاحی در تایم هفتگی را در تایم فریم 4 ساعته می توان به صورت یک بازار رنج و در قالب یک الگوی مثلث مشاهده نمود. با توجه به تشکیل واگرایی منفی بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI باید انتظار تایید الگو به صورت بازگشتی را داشت. در صورت شکست ضلع پایین مثلث الگو تایید خواهد شد و در آن صورت باید انتظار نزول قیمت در قالب یک موج اصلاحی در تایم فریم روزانه را داشت.

اهداف بلند مدتی اتریوم که در تحلیل های قبل به آنها اشاره شده همچنان پابرجا هستند و اصلاح روزانه قیمت را می توان تنها پولبک به سقف کانال شکسته شده در نظر گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • علی زراسوند

    با سلام خدمت دوستان
    خواهشمند است تحلیلی یکساله از بیت کویین و اتریوم ارائه دهید.

  • مهدی سی سختی

    سلام لطف کنید تحلیل بلند مدت (یک ساله ) از اتریوم بزارید

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
29 فروردین 1400